De VIGLATORAS Traditional Apartments is een traditionele boerderij in een weelderig groen dorpje, Sarhos, aan de voet van Mt. Pseiloritis, 20 km van de stad Heraklion. VIGLATORAS bestaat uit kleine wooneenheden (huisjes) handig gerangschikt op een beboste heuvel van 73 hectare. De eenheden zijn gebouwd, ingericht en gemeubileerd in een stijl die harmonieus samengaat met de omgeving en met inachtneming van de Kretenzische traditie. Tegelijkertijd zijn de units comfortabel en ontspannend.
De boerderij biedt tal van natuurlijke attracties en gasten hebben ook de mogelijkheid om fruit en groenten te plukken, de voorbereiding van traditionele gerechten en gebak te bekijken, enz. Al deze dingen bieden gasten een aantal dagen een alternatieve vorm van recreatie.
Het accommodatiecomplex van VIGLATORAS is gunstig gelegen in het centrum van Kreta, waardoor u gemakkelijk andere bezienswaardigheden op het eiland kunt bereiken.
De units bestaan uit een begane grond met binnentrap die leidt naar een platform of overloop dat is ontworpen om te functioneren als slaapkamer. De trappen en overloop zijn van hout, terwijl het plafond is gemaakt van fijne cipressen. De begane grond beschikt over een woonkamer, een volledig ingerichte keuken en een comfortabel bad. De open haard kan worden gebruikt voor het koken door iedereen die een aspect van het landelijke leven nieuw leven wil inblazen.
Afhankelijk van het type zijn de units ontworpen voor 2 tot 4 gasten.
In de boerderij vindt u een ruim oud stenen huis dat zo is ingericht en uitgerust dat het de specifieke stijl van de Kretenzische architectuur en traditie weerspiegelt. Dit huis is beschikbaar voor meervoudig gebruik (koffiebar, taverne, zitkamer, recreatiegebied). In het oude, stenen huis functioneert de ruime kamer op de begane grond als woonkamer en restaurant waar gasten worden bediend met heerlijke bereidingen in Kretenzische stijl.
De vakanties in een agrotoeristisch complex op Kreta zijn verbonden met het beroemde Kretenzische dieet, waar de bezoeker de kans heeft om het te proeven en ook te helpen het te bereiden. Daardoor zullen Kretenzische producten zoals kaas, honing, groenten, olijfolie, oregano, tijm, salie, beschuit, wijn, raki van lokale wijnstokken en aromatische kruiden evenals nog veel meer de basisingrediënten vormen van uw maaltijden, die zullen worden gekookt door de eigenaar of een andere kok van het gebied op basis van traditionele recepten.
De boerderij biedt tal van natuurlijke attracties en gasten hebben ook de mogelijkheid om fruit en groenten te plukken, de bereiding van traditionele gerechten en gebak te bekijken, enz. Al deze dingen voorzien een alternatieve vorm van recreatie voor een aantal dagen. Er zijn tal van andere attracties op korte afstand van de boerderij, e. g. Byzantijnse kerken, de beroemde "honos" grot van Sarhos, wijnpersen, lokale drankje (raki) tijdelijke shift-distilleerderijen, oude watermolen, oliepers, enz. De schoonheden van gasten in de natuur hebben de mogelijkheid om te voet of op de rug van een ezel te genieten. Georganiseerde rondleidingen zijn ook beschikbaar op aanvraag.
dit vakantiehuis ligt in Malevizi. Bezoek culturele hoogtepunten Nikos Kazantzakis Museum en Historisch Museum van Kreta. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Dedalou Winkelstraat en Heraklion Central Market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Pankritio-stadion of Theodoros Vardinogiannis Stadion. Bekijk onze reisgids voor Malevizi
Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 31 min. rijden
Restaurants
Αροδ αμός
11 min. rijden
Ethimiko
7 min. rijden
Λιβάδι ΟΡΕΙΝΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
5 min. rijden
Kofi
15 min. rijden
Daskalakis winery
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Viglatoras Sarchos Maleviziou?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Viglatoras Sarchos Maleviziou inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Viglatoras Sarchos Maleviziou uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Viglatoras Sarchos Maleviziou?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Malevizi ligt op 4,3 km van Agios Myronas Kerk en op 15 km afstand van Tylisos herenhuizen en Tylissos. Ook Algemeen Universitair Ziekenhuis van Heraklion en Stichting voor Onderzoek en Technologie - Hellas liggen op 15 km afstand.