Het appartement heeft 1 slaapkamer, woonkamer, open keuken, badkamer, terras met zicht op zee in de bergen. Gezamenlijke grote tuin met zwembad. Ligging: Churriana, deelgemeente van Malaga, op 2 km van het strand van Torremolinos, op 8 km van de luchthaven van Malaga. Vlakbij de luchthaven maar net ver genoeg om geen geluidshinder te hebben. In een rustige woonwijk met voldoende parkeergelegenheid in de straat, gratis. Activiteiten: strand, zee in terrasjes. Mogelijkheid tot georganiseerde quadtour ! Avontuurlijk off-road in het binnenland van Málaga. Vlakbij is er een manege waar je kan gaan paardrijden of een paardenshow kan bijwonen. Huurprijs: vanaf 50 euro per nacht per 2 personen. Gratis wifi. Aanrekening water in elektriciteit volgens effectief verbruik (tussenmeters). Schoonmaakkosten 50 euro.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Unitgrootte: 70 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Cubo's Torremolinos La Paloma Apartment / communal pool / air conditioning / BBQ / free Wi-Fi
El Pinar
Cubo's Torremolinos La Paloma Apartment / communal pool / air conditioning / BBQ / free Wi-Fi
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Churriana, een wijk in Málaga. Jachthaven van Benalmádena en Haven zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij La Carihuela en Playa Los Alamos. Centro Cultural Pablo Ruiz Picasso en Aqualand Torremolinos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Metrostation Palacio de los Deportes - 8 min. rijden
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 21 min. rijden
Restaurants
La Dolce Vita
5 min. rijden
Munch
5 min. rijden
Selvática
19 min. wandelen
McDonald's
3 min. rijden
Reception Riu Costa Del Dol
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Near Torremolinos, in an oasis of peace
over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Near Torremolinos, in an oasis of peace
?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Near Torremolinos, in an oasis of peace
inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Near Torremolinos, in an oasis of peace
uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Near Torremolinos, in an oasis of peace
?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Churriana, op 2,7 km van Centro Cultural Pablo Ruiz Picasso en op 4,7 km van La Carihuela. Ook Los Alamos en Palacio de congresos y exposiciones liggen op 5 km afstand.