Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World bevindt zich in Málaga Centro, een wijk in in Málaga, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Bewonder de natuur bij Playa de La Malagueta en Playa de Pedregalejo, terwijl Museo Picasso Málaga en Centre Pompidou Málaga culturele hoogtepunten zijn. Ook Alcazaba en Catedral de Málaga zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals warmwaterbronnen. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Calle Granada 61, Málaga, Málaga, 29015
In de buurt
Museo Picasso Málaga
2 min. wandelen - 0.2 km
Catedral de Málaga
3 min. wandelen - 0.3 km
Alcazaba
3 min. wandelen - 0.3 km
Haven
8 min. wandelen - 0.7 km
Playa de La Malagueta
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Metrostation La Marina - 8 min. wandelen
Station Málaga-María Zambrano - 9 min. rijden
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 27 min. rijden
Restaurants
El Pimpi
1 min. wandelen
Cervecería Arte&Sana Craft Beer Café
1 min. wandelen
Casa Lola
2 min. wandelen
D’platos
1 min. wandelen
Cortijo de Pepe
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World
Hotel met een chique stijl niet ver van Museo Picasso Málaga
Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World bevindt zich dicht bij Alcazaba en Catedral de Málaga en biedt een dakterras, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Ga vooral lekker eten bij Balausta, het restaurant ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een 24-uurs fitnesscentrum en conferentieruimte zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), een 24-uurs receptie en een feestzaal
Meertalig personeel, een lift en hulp bij uitstappen/tickets
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en 2 vergaderruimtes
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het ontbijt, het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle 116 kamers bieden veel comfort dankzij luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop voordelen zoals airconditioning en badjassen. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
milieuvriendelijk toiletgerief en haardrogers
Flatscreentelevisies van 40 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Biosphere, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Traditionele architectuur
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Espressoapparaat
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Herbruikbare koffie-/theefilters
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 32 voor volwassenen en EUR 16 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 31 per dag (op 160 meter afstand)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 11.00 uur tot 19.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Palacio Solecio Hotel Málaga
Palacio Solecio Hotel
Palacio Solecio Málaga
Hotel Palacio Solecio Málaga
Málaga Palacio Solecio Hotel
Palacio Solecio Malaga
Palacio Solecio Hotel Malaga
Palacio Solecio Hotel
Hotel Palacio Solecio Malaga
Malaga Palacio Solecio Hotel
Hotel Palacio Solecio
Palacio Solecio
Palacio Solecio a Small Luxury Hotel of the World
Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World Hotel
Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World Málaga
Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World Hotel Málaga
Veelgestelde vragen
Beschikt Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 11.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 259, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World?
Dit hotel ligt in Málaga Centro, op 5 minuten wandelen van Museo Picasso Málaga en Catedral de Málaga. Ook Alcazaba en Centre Pompidou Málaga liggen op 15 minuten wandelen. Metrostation La Marina ligt op 8 minuten wandelen en naar Metrostation La Malagueta is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Palacio Solecio, a Small Luxury Hotel of the World
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 836 van 1003 beoordelingen
10 - Uitstekend
836
Gastenscore: 8 - Goed. 113 van 1003 beoordelingen
8 - Goed
113
Gastenscore: 6 - Redelijk. 32 van 1003 beoordelingen
6 - Redelijk
32
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 1003 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 1003 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Paul, Oostduinkerke
15 dec 2025
Paul
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Esther Theodora Maria
Reisde met een groep
1 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer mooi en fijn hotel op perfecte locatie in het oude centrum van Malaga. Fijn zwembadje op het dak (wel weinig ligbedjes). Zeer mooie kamer (245) met ligbad, douche, dubbele wastafel. De regendouche-knop werkte niet en de hand douche gaf geen krachtige straal en duurde lang voordat het warm werd. De WIFI was haperend en het bed vrij hard, maar ondanks dit was ons verblijf perfect. Geen gebruik gemaakt van restaurant/bar.
Esther Theodora Maria
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Merel Anneberthe van
6 aug 2025
Merel Anneberthe van
4 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Tom
19 apr 2025
Tom
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
8 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Malaga
Mooi hotel op zeer centrale plaats in Malaga. Heerlijke bedden, geluid dichte kamer en goed ontbijt.
Kamer gaf wel wat benauwd gevoel, geen raam dat open kon of uitzicht had, temperatuur kamer standaard op 23 graden (dit is wel bij te stellen, echter klimaat panel niet erg intuïtief) en zware deur naar buiten.
Het personeel is heel vriendelijk en behulpzaam. Maar sommige dingen gaan net niet goed. Bij het inchecken de koffer achter gelaten, toen we eenmaal op de kamer waren, was onze koffer er niet. Waarschijnlijk op een andere kamer geplaatst. Het duurde een half uur voordat we de koffer terug hadden. Ook werden er geen nieuwe handdoeken opgehangen na het schoonmaken, via de receptie werden de handdoeken later wel gewoon gebracht. En was op een dag de kamer om half 4 nog niet schoon gemaakt. Ook dit werd snel geregeld na aangeven. Bij het ophalen van de koffer om naar het vliegveld te gaan, duurde het lang en moesten we 2x vragen om onze koffer, maar uiteindelijk ook gewoon weer goed gekomen.
In de app van Hotels.com stond dat we een fles wijn als welkom zouden krijgen. Deze niet gehad, maar verder ook niet om gevraagd.
Toch een heerlijk hotel op een supergoede lokatie in Malaga. Een aanrader. Ik zou dit hotel weer boeken bij volgend bezoek.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Jojanneke
13 nov 2024
Jojanneke
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
peter
8 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
peter
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Hendrika
Reisde met familie
8 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijn luxe hotel, vriendelijk personeel. Midden in het centrum. Alles op loopafstand bereikbaar. Schone kamer. Uitstekend ontbijt.
Hendrika
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Koen
Zakenreiziger
10 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Koen
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Cornelis Antonie
3 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toplocatie in het centrum
Cornelis Antonie
5 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Catharina
Reisde met familie
9 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie kamer met lekker bed en douche
Catharina
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Gert
Reisde met een groep
31 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top! Beter kan niet!
Gert
3 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Roelof
Reisde met een groep
20 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uitstekend hotel midden in het centrum van Malaga. Prachtige kamer, fantastische bedden en een grote mooie badkamer met 2 douchemogelijkheden. Verder is alles zeer schoon in het hotel. Het personeel is klantvriendelijk en zeer behulpzaam. Geweldig ontbijt. Verbeterpunt: een klein koffieapparaat op je kamer. Wij komen zeker terug bij dit hotel. Fantastisch luxueus hotel.
Roelof
3 nachten verbleven in september 2022
4/10 – Matig
Craig, Funchal
8 mrt 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Unfortunately, a Palace it was not. The rooms were tired with torn or frayed rugs and fabrics. The furniture was in poor condition. The bathroom had mold in the shower. We had no hot water the first night. After that the hot water in the shower was a light brown color. No one asked us how our stay was when we left. I think they know the answer. The view from the room is of a narrow alley looking into another room.
Craig
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Samantha
7 mrt 2026
Samantha
3 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Janice
5 mrt 2026
The room in the old part of the hotel was quite basic for a hotel in this level and price . No touches like flowers and no water in the rooms until turn down service, when small bottles are delivered. Reception was friendly but bar service and staff generally were .
Janice
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sarah
Reisde met partner
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I cannot fault this hotel. Fantastic location, friendly and the room was beautiful. Very simple styling, luxurious without being stuffy. Stunning bathroom. The breakfast was expensive but there are so many options within a stones throw of the hotel as I it didn't matter.
Sarah
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Ronald, Regina
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
lovely hotel with a great location. we were able to walk everywhere we want to see.
Ronald
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Elliot, Mckinney
Reisde met een groep, Reisde met partner
27 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Charm of the hotel, staff friendliness, location and room were all excellent!
Elliot
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Enit
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect
Enit
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Sheila
Reisde met partner
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful hotel, well situated for getting around the old town
Staff were so pleasant and helpful
Our room was so clean and comfortable
Sheila
7 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ann
Reisde met een groep
31 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff friendly and attentive, excellent housekeeping services, super location - few minutes walk to all the main sites.
Ann
7 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Allen, Water Mill
Reisde met partner
31 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent luxury hotel with awesome staff. Such a wonderful warm decor everywhere you look. Room very quiet. Luxurious bathroom. No views from room but after a perfect day in Malaga’s Old Quarter it’s lights out after a hot rain shower and great sleep. Delicious bakery right across the pedestrian only street. Would definitely stay here again! Found this pearl through Expedia. They even gave us a room upgrade.
Allen
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Enrique
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo estuvo muy bien!
Enrique
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Frank
Reisde met partner
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is a palace! Our room , all common area and especially that beautiful dining room/Restuarant were outstanding.
The service from every staff member was attentive and friendly and helpful.
All of this and a location in the middle of active Malaga. Perfect