Holidays2Malaga Comfort Apartments bevindt zich in Málaga Centro, een wijk in Málaga, en ligt vlak bij het strand. Catedral de Málaga en Alcazaba zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven en Jachthaven van Benalmádena. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio La Rosaleda of Cortijo de Torres Gemeentelijk Auditorium. Doe mee aan outdooractiviteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en rotsklimmen of maak gebruik van segwayverhuur/tours om op eigen houtje Málaga te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 26 min. rijden
Restaurants
Kima Coffee
1 min. wandelen
No piqui
2 min. wandelen
Brunchit España
1 min. wandelen
Artisan Coffee
2 min. wandelen
Bugio
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Holidays2Malaga Comfort Apartments
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een conciërgeservice, een snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Elk aparthotel heeft gratis wifi en gratis kabelinternet. Daarnaast heeft de keuken een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Luxe beddengoed en een donsdeken bieden comfort, samen met gemakken zoals een wasmachine/droogkast en een koffie/theemaker. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Holidays2Malaga Comfort Apartments heeft 3 kamers met wasmachines/drogers en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Dit aparthotel in Málaga biedt gratis wifi en kabelinternet aan. Elke kamer is voorzien van plasmatelevisie. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 09.30 uur: EUR 6,95 voor volwassenen en EUR 6,95 voor kinderen
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Plasma-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Segwayverhuur/-tours in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Fietsenverhuur
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Avda. Manuel Agustín Heredia nº6, local derecha. CP 29001 Málaga].
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Ontbijtservice (toeslag) is van 1 november t/m 31 maart alleen op reservering beschikbaar en dient vóór aankomst te worden aangevraagd.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 150 per verblijf
Schoonmaakkosten: EUR 25 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 6.95 voor volwassenen en EUR 6.95 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 26 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 25
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en middernacht
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van accommodatiegrootte
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bagageopslag is beschikbaar tegen een toeslag.
Property Registration Number VFT/MA/20726
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Zijn huisdieren welkom bij Holidays2Malaga Comfort Apartments?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Holidays2Malaga Comfort Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Laat inchecken kan tussen 22.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Holidays2Malaga Comfort Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Holidays2Malaga Comfort Apartments een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 26 per voertuig.
Waar staat Holidays2Malaga Comfort Apartments?
Dit aparthotel ligt in Málaga Centro, op 10 minuten wandelen van Plaza de la Constitucion, Museo Picasso Málaga en Calle Larios (winkelstraat). Ook Haven en Catedral de Málaga liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation La Marina ligt op 10 minuten wandelen en naar Metrostation Guadalmedina is het 14 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holidays2Malaga Comfort Apartments
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
8,6
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 72 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 72 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 72 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 72 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 72 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 apr 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2019
4/10 – Matig
A, Limburg
23 apr 2018
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Appartement, gehorig complex,centrum Malaga.
Kregen vlak voor vertrek mail dat we een ander appartement zouden krijgen als geboekt zonder uitleg.
Zelf moeten bellen welk appartement we zouden krijgen en waar gelegen.
Bij aankomst gebeld en zouden binnen drie kwartier sleutel ontvangen. Dit bleek echter meer als 1,5 uur later pas te gebeuren. Ook hiervan werden wij niet in kennis gesteld.
Vervolgens bleek bij inspectie van slaapkamer dat er geen lakens waren voorzien en dat de hanglamp boven bed op instorten stond.
Tevens moesten we 150 euro borg betalen, welke na het reinigen van het appartement direct zouden worden teruggestort. Wij hebben appartement netjes achtergelaten en zelfs nog gepoetst, echter tot heden de borg nog niet terug ontvangen. ( mogelijk dat dit door de ING bank komt !)
A
7 nachten verbleven in april 2018
8/10 – Goed
Johannes
3 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
H2M appartement
Een lekker knus appartement op de begane grond op 5 minuten loopafstand van het centrum.We hebben geen gebruik gemaakt van de kookfaciliteiten, dus die kwaliteit kan ik niet beoordelen, maar er stonden allerlei apparaten in zoals een wasmachine, strijkijzer, inductie(of keramisch) kookplaat, oven, magnetron/oven
Johannes
3 nachten verbleven in februari 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schoon en rustig op goede locatie
Heerlijk appartement, rustige straat maar wel dicht bij het centrum. Alles is op loopafstand (winkels, bar, restaurant). Advies is om via website holidays2malaga zelf te boeken.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Iris
15 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super appartement.
Het appartement was zeer netjes, goede ligging, rustig maar midden in centrum, alles aanwezig. Leuke tips gekregen bij check in. Zeer goede prijs kwaliteit verhouding. Vanuit vliegveld zeer goed met OV te bereiken.
Iris
8/10 – Goed
Frank
9 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ruim appartement
Goed verblijf op loop afstand van alles wat er in Malaga te beleven valt
Frank
10/10 – Uitstekend
Janneke, Malaga
1 okt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed appartament en goede service
Wij kwamen aan en werden netjes begeleidt naar ons appartament. Het appartament was erg mooi en had alles wat je nodig had (zelfs een wasmachine!) Ook lag er een reisfolder, zout, peper, thee etc allemaal al klaar.
Na het uitchecken konden we onze tickets uitprinten op het hoofdkantoor en onze koffers daar laten. Dit was erg fijn. Er werd zelfs nog een taxi voor ons geregeld naar het vliegveld. Uitmuntende service dus.
Al en al zou ik dit zeker aanraden: erg mooi appartament, zeer schoon en uitmuntend personeel die je in alles bereid zijn te helpen!
Janneke
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 mrt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
vanuit het appartement loop je zo het centrum in
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Sanna
8 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Close to the old town
There was a building site opposite to the apartment. Our place was on ground floor, so there was no view.
Sanna
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
13 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir wurden vorab schon informiert, dass unsere Unterkunft nicht verfügbar ist, und wurde deshalb in einem anderen Appartment direkt in der Haupt-Shopping-Straße Calle Larios untergebracht, mitten im Zentrum! Super Lage, tolles Appartment mit netter Dachterrasse und Klimaanlage. Sehr netter und herzlicher Empfang im Holidays2Malaga-Büro, besonderen Dank an Dani :-)
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
5 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
1 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Sijainti rauhallinen ja hyvä ilmastointi hyvä paljon pieniä vikoja rakenteissa kuten kaide irti seinästä suijkun peili irti vessan oven karmi irti leivänpaahdin oli rikki ei siivoustarvikkeita ja ei yhtään välisiivousta koko viikolla
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Katherine
Reisde met familie
21 aug 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Our apartment is on 3 Floor but it is look likes 5 floor because the ceiling is very high. The noise levels are too much to cope with from 10pm to 7am nonstop literally 24hrs of excessive noise outside and there only one small air conditioning unit is not satisfactory to cover the 2 bedrooms apartment and we cannot sleep because it’s too hot. We have booked 3 nights but we only stayed 1 night, I need to find another hotel.
Katherine
3 nachten verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
4 aug 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’appartement est bien situé, bien équipé et très agréable. L’accueil au siège de H2M était parfait. Cependant la literie doit être changée (le lit grince beaucoup) et l’appartement doit être traité contre les cafards (3 cafards tués sur 4 jours de présence). De plus la wifi ne fonctionnait pas (nom inconnu)
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 jul 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Tom
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent apartment
Touring holiday so location was excellent to see all of Malaga
Tom
4 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Melissa
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect apartment!
Friendly and helpful staff at check in. Great location on a quiet side street. Large apartment with all the amenities you could need. Would highly recommend!
Melissa
4 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
27 jun 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Really nice property in a quiet area of Malaga.perfect location for us as we dont mind walking. Dani was really helpful at thecheck i.and explained everything we neededto know.only downside was no wifi which was advertised as free.This didnt impact on us too much
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
11 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really lovely appartment its really spatious with really good aircon. It has everything you would ever need for a holiday and it is nicely decorated. Check in was about a 15 min walk away from the apartment. The man who checked us in was lovely and gave us lots of local info. We did have a little trouble getting in as the front doorto the apartment as key was old but we have advised the management team and im sure this will be rectified. The stairs to the roof terrace are as they look in the picture quite steep but managable for us i wouldnt reccomend using them if you are unsteady on your feet. There is currently some building work going on in the appartment but it didnt start until after 9 and was finished by 4 so its not too bad. The apartment is a 10 min walk from the catherderal and a 5 min walk to the centre and just outside the appartment theres a little cafe and a supermarket. We had such a lovely stay i would reccomend going to malaga and this apartment is a really great base to explore the city from.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
8 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was very spacious. On the whole it was clean but some dust in places. The shower was not on the wall so you had to hold it which was a bit inconvenient. Regardless we really liked the apartment and would stay again. Location was amazing.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 mrt 2019
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 mrt 2019
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger, Reisde met familie
11 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Leif
2 mrt 2019
Positief: Comfort kamer
Fint läge
Mkt bra läge mitt i centrum, nära till alla restauranger museum strandpromenad. Städningen kunde varit bättre, smutsigt på golven. Bra sängar.