Elegant 1-bedroom apartment, Málaga city center, WiFi, air conditioning
Dit exclusieve en elegante appartement met één slaapkamer ligt in een bevoorrechte buurt in het hart van de stad, vlak bij de leukste wijken, en is de ideale plek voor wie met familie of vrienden in het centrum van Málaga wil verblijven.
Accommodatie, indeling en uitrusting
Met een oppervlakte van 60 vierkante meter en ruimte voor maximaal 4 personen is dit een heel bijzondere woning, ingericht met de grootste aandacht voor de kleinste details en met uitzicht op een van de drukste delen van het historische centrum.
Bij de ingang van de accommodatie leidt een kleine gang je naar de woonkamer op de zolder, waar je wordt verwelkomd door het stralende natuurlijke licht dat zo kenmerkend is voor deze accommodatie. Deze woonkamer, met grijze, witte en houttinten en twee Picasso-prints als decoratieve elementen, heeft een donkergrijze bank die je makkelijk kunt omtoveren tot een bed van 190x150, evenals twee leesfauteuils. Tot slot maakt een houten tafel met plaats voor vier personen het comfort van de gemeenschappelijke ruimte van de accommodatie compleet.
Langs de gang aan je linkerkant vind je de aparte keuken van de accommodatie, die volledig is uitgerust, evenals een gloednieuwe en volledig uitgeruste badkamer.
Aan het einde van de gang en grenzend aan de woonkamer vind je de slaapkamer van het huis, die ook op zolder ligt, met een queensize bed van 190x150 cm en uitzicht naar buiten, waardoor de kamer baadt in prachtig natuurlijk licht.
Uitrusting en voorzieningen:
Lift, led-tv, supersnel wifi-internet, airco (warm en koud), magnetron, keramische kookplaat, sapcentrifuge, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, complete set servies en keukengerei, beddengoed, handdoeken, wasmachine, droger, vaatwasser, koelkast, vriezer, strijkijzer, strijkplank en haardroger.
Locatie
Gelegen op de vierde verdieping van een gebouw aan de Méndez Núñez-straat, die in 1871 is aangelegd na de bouw van het klooster van San Bernardo, ligt deze accommodatie vlak bij een van de traditioneel meest bezochte buurten van Málaga: de populaire Granada-straat. Deze straat is populair vanwege de vele kleine winkeltjes, tapasbars en restaurants die je er vindt, evenals andere aangrenzende voetgangersstraten die je kunt verkennen om de echte sfeer van deze mediterrane stad te proeven.
Afstanden tot de belangrijkste bezienswaardigheden:
Musea: Picasso (100 meter), Thyssen (400 meter), Echegaray-theater (130 meter) Bezienswaardigheden: Kathedraal (300 meter), Romeins theater (270 meter), Alcazaba (300 meter). Eetgelegenheden: 50 meter. Winkelgebied: Calle Larios (500 meter) Markten en supermarkten: Mercado de la Merced (400 meter) en Supersol (850 meter) Strand: Malagueta-strand 2 km. Luchthaven Málaga: 9,8 km. Treinstation: Cercanías-Málaga Centro (850 meter), AVE-station María Zambrano (2 km) Betaald parkeren tegen extra kosten.
De accommodatie wordt beheerd door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn diensten zoals schoonmaak, beddengoed, handdoeken enz. niet inbegrepen in de huurprijs. Als huisdieren zijn toegestaan (zie de advertentie), kunnen er kosten aan verbonden zijn. Alleen de in deze advertentie genoemde voorzieningen zijn aanwezig. Niet-genoemde voorzieningen worden niet als aanwezig beschouwd. Tenzij er een oplaadpunt voor elektrische auto’s in de accommodatie is, is het opladen van elektrische auto’s verboden.
dit appartement ligt in Málaga Centro, een wijk in Málaga. Haven en Jachthaven van Benalmádena zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de La Malagueta en La Carihuela. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio La Rosaleda of Cortijo de Torres Gemeentelijk Auditorium. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 31 min. rijden
Restaurants
Pez Lola Taberna Marinera
1 min. wandelen
Casa Lola
1 min. wandelen
Taberna del Siglo
1 min. wandelen
Casa Lola Uncibay
1 min. wandelen
Pepa Revuelo Centro
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Elegant 1-bedroom apartment, Málaga city center, WiFi, air conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Elegant 1-bedroom apartment, Málaga city center, WiFi, air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Elegant 1-bedroom apartment, Málaga city center, WiFi, air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Elegant 1-bedroom apartment, Málaga city center, WiFi, air conditioning?
Dit appartement ligt in Málaga Centro, op 5 minuten wandelen van Museo Picasso Málaga, Calle Larios (winkelstraat) en Catedral de Málaga. Ook Haven en Alcazaba liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation La Marina ligt op 7 minuten wandelen en naar Metrostation La Malagueta is het 11 minuten wandelen.