Republica 2BR apt Near Madrid s Financial Center ligt in de buurt van Paseo de la Castellana en Plaza de Castilla en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Republica 2BR apt Near Madrid s Financial Center hebben voorzieningen zoals snel internet.
dit appartement ligt in Chamartín, een wijk in Madrid. Puerta de Alcalá en Plaza de Cibeles zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Gran Via en Paseo de la Castellana. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Santigo Bernabéu of WiZink Center. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 16 min. rijden
Restaurants
Harmony Lounge & Bar
3 min. wandelen
El Jamón del Abuelo
4 min. wandelen
Bar Vergara
2 min. wandelen
AIRPORT TAVERN
2 min. wandelen
Mayflower
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Republica 2BR apt Near Madrid s Financial Center?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Republica 2BR apt Near Madrid s Financial Center inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Republica 2BR apt Near Madrid s Financial Center uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Republica 2BR apt Near Madrid s Financial Center?
Dit appartement ligt in Chamartín, op 15 minuten wandelen van Paseo de la Castellana en Stadion Santigo Bernabéu. Ook Parque El Retiro en Gran Via liggen op 5 km afstand. Metrostation Colombia en Metrostation Concha Espina liggen op 5 minuten wandelen.