Gehele woning·Particuliere eigenaar
La Villa des Gones
Deze villa in Dommartin is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor La Villa des Gones





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
6 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 16
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 2.245
inclusief belastingen en toeslagen
21 jan - 22 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Le Pressoir - Newly refurbished house with contemporary decoration
Le Pressoir - Newly refurbished house with contemporary decoration
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Dommartin. Centre commercial Part Dieu en Winkelcentrum Lyon Confluence zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Île Barbe en Esplanade de Fourviere verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Halle Tony Garnier of kies voor een avondje uit bij Transbordeur.
Dommartin, Rhône
In de buurt
- Lyon Salvagny Golf Club - 4 min. rijden - 2.7 km
- Place Bellecour - 23 min. rijden - 19.2 km
- Centre commercial Part Dieu - 28 min. rijden - 21.9 km
- Groupama Stadium - 39 min. rijden - 49.7 km
- Eurexpo Lyon - 43 min. rijden - 32.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 6 min. rijden
- Snack Des Copains - 7 min. rijden
- Subway - 6 min. rijden
- La Ferme - 7 min. rijden
- So Beer - 5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over La Villa des Gones
Beoordelingen
9,8








