4/10 – Matig
Angeline




In deze residentie in Marcy-l'Étoile is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 19.30 uur geopend.
Vandaag, 1 sep. 2025, kost een verblijf bij Garden & City Lyon – Marcy L'Etoile van één nacht voor twee volwassenen op 5 sep. 2025 min. € 57,81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Deze residentie ligt in een landelijke omgeving, op 3,1 km van Casino Le Lyon Vert en op 10 km afstand van Lyon Salvagny Golf Club en Guignol Theatermuseum. Ook EM Lyon Business School en Historische Site van Lyon liggen op 10 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster