Welkom in Appartement 3 van ons natuurresort nabij Lychen. Deze compacte vakantiewoning is perfect voor twee personen – ideaal voor stellen of solo-reizigers die rust zoeken in de natuur. Het resort ligt direct aan een eigen meer en biedt ruimte, stilte en een ontspannen sfeer. Er is ook een camping en een gezellige biertuin. Alle gasten mogen gebruikmaken van de sauna aan het meer. Van mei tot september serveren wij ontbijt en diner. Wifi is beschikbaar. Ons huis is eenvoudig en natuurlijk, niet luxe – precies goed voor wie puur natuur belangrijker vindt dan luxe.
Welkom in ons rustig gelegen vakantiepark midden in de natuur – ideaal voor wie eenvoud en buitenleven waardeert. Jullie verblijven ontspannen tussen veel groen, frisse lucht en een grote tuin aan een privémeer.
We verhuren 7 eenvoudige, knusse appartementen met eigen, volledig uitgeruste keuken. Buiten is er een gezamenlijke zithoek met barbecue en kampvuurplek.
Bij het meer vinden jullie zwemsteigers en roeiboten. De blokhutsauna direct aan het water is een bijzonder hoogtepunt (tegen betaling). Verder zijn er kanoverhuur, bivakplaatsen, camperplaatsen en parkeergelegenheid.
Van mei tot eind september is er broodjesservice en ontbijtbuffet in de biertuin (huisgemaakt). Honden zijn welkom als ze sociaal zijn, want onze eigen honden lopen los op het terrein.
- Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier
- Avondeten betaling 20,00 € per persoon per nacht
- Ontbijt betaling 15,00 € per persoon per nacht
- Pendelbus naar het treinstation betaling 30,00 € per rit
dit appartement ligt in Lychen. Bezoek culturele hoogtepunten Hans Fallada Museum en Berliner Tor. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Steinlabyrinth en NaturThermeTemplin. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Lychen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 3 – Natural Retreat for Relaxation?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 3 – Natural Retreat for Relaxation?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 3 – Natural Retreat for Relaxation van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 703, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 3 – Natural Retreat for Relaxation inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 3 – Natural Retreat for Relaxation uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 3 – Natural Retreat for Relaxation?
Dit appartement gezinsvriendelijke appartement in Lychen ligt op 5 minuten wandelen van Naturpark Uckermärkische Seen en Natuurpark Feldberg Lake District. Ook Privat en Krüselinsee liggen op 5 km afstand.