6/10 – Redelijk
RAMSES



























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Susanna van één nacht voor twee volwassenen op 4 apr. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 25 per voertuig.
Dit hotel ligt in East Bank, op 10 minuten wandelen van Luxor-tempel, Luxor Corniche en Mansheya Street. Ook Abu El-Hagag Moskee en Luxor Markt liggen op een kwartiertje wandelen. Station Luxor ligt op 9 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster





