Geniet bij dit appartement van een terras. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl de flatscreentelevisie met kabelzenders en een dvd-speler het entertainment verzorgen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van Dvd-speler en een espressoapparaat. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
In dit appartement in Luxemburg is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: EUR 30 per nacht
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Buiten
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Ventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 19.00 uur en 15.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 19.00 uur en 15.30 uur
Toeslag voor extra bed: EUR 30 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Canterbury
Villa Canterbury Apartment
Villa Canterbury Luxembourg City
Villa Canterbury Apartment Luxembourg City
Over deze buurt
dit appartement ligt in Kirchberg, een wijk in Luxemburg. Bezoek Parc-Ed-J-Klein en Centre Culturel de Beggen, plaatselijke attracties, of ga naar Winkelcentrum Auchan in Kirchberg en Les Rives de Clausen als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Centre National Sportif et Culturel D'Coque of kies voor een avondje uit bij Den Atelier. Bekijk onze reisgids voor Luxemburg
55 Rue des Maraîchers, Kirchberg, Luxembourg City, LUXEMBOURG, L-2124
In de buurt
European Convention Center Luxembourg
12 min. wandelen - 1.0 km
Philharmonie Luxemburg
13 min. wandelen - 1.2 km
Plateau du Kirchberg
3 min. wandelen - 0.3 km
Europees Parlement Luxemburg
10 min. wandelen - 0.9 km
Europese Hof van Justitie
12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Leschte Steiwer/Dernier Sol Tram Stop - 7 min. rijden
Pfaffenthal-Kirchberg Station - 19 min. wandelen
Internationale luchthaven Findel (LUX) - 14 min. rijden
Restaurants
L'Osteria
13 min. wandelen
Sofitel Luxembourg Europe
12 min. wandelen
Junco
11 min. wandelen
Sixty Four
12 min. wandelen
El Barrio
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Canterbury ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Villa Canterbury inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 19.00 uur en 15.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Canterbury uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Canterbury ?
Dit appartement ligt in Kirchberg, op 15 minuten wandelen van Plateau du Kirchberg, Europese Hof van Justitie en Centre National Sportif et Culturel D'Coque. Ook Place de l'Europe en European Convention Center Luxembourg liggen op een kwartiertje wandelen. Pfaffenthal-Kirchberg Station ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Dommeldange is het 21 minuten wandelen.