Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of

Fotogalerie voor Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of

Details aan de buitenkant
Terrein van de accommodatie
Interieur
Privékeuken
2 slaapkamers, wifi, beddengoed

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 125
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of

Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of downtown Lusaka, it's in a secure, safe, and well-lit building that's just minutes away from many major attraction and shopping malls.

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche

Wasvoorzieningen

  • Droogkast
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

Kaart
Lusaka, Lusaka Province

In de buurt

  • Mulungushi Confrence Centre - 8 min. rijden - 6.6 km
  • Kenneth Kaunda International Conference Centre - 8 min. rijden - 6.9 km
  • Volksvergadering van Zambia - 9 min. rijden - 7.7 km
  • Parays Game Ranch - 11 min. rijden - 10.4 km
  • Lusaka City Market - 14 min. rijden - 12.7 km

Lokaal vervoer

  • Lusaka (LUN-Kenneth Kaunda Internationale Luchthaven) - 27 min. rijden

Restaurants

  • ‪D’Lila Restaurant - ‬8 min. rijden
  • ‪Grandaddy's - ‬7 min. rijden
  • ‪Prime Joint - ‬7 min. rijden
  • ‪Chicagos Reloaded - ‬7 min. rijden
  • ‪Dacapo - ‬7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of?

Vandaag, 30 jul. 2025, kost een verblijf bij Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2025 min. € 124,84, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of?

Dit appartement in Lusaka ligt op 10 km afstand van Pakati Sunday Market, Kenneth Kaunda International Conference Centre en Mulungushi Confrence Centre. Ook Volksvergadering van Zambia en Town Centre Market liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Kick back and relax in this calm, stylish space. Located few miles just east of

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.