De villa is modern en rustiek ingericht. Het perceel bevindt zich aan de rand van het dorp. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op het panorama en de rustige, zonnige en afgelegen hellingligging is het verblijf populair. Exclusief ter beschikking staan: ligweide, parasol, ligstoel, kinderspeelplaats, tuindouche, barbecuegelegenheid, terras, tuinmeubelen en binnenplaats.
Uw vakantiehuis Uw villa heeft 2 verdiepingen, 5 kamers (daarvan 4 slaapkamers), is 200 m² groot en is geschikt voor maximaal 8 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is gelijkvloers. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek. 4 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. keuken met gasfornuis, bakoven, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel en WC. badkamer met 1 wastafel en WC. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en haardroger. badkamer met badkuip, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw villa met WLAN- internettoegang.
Ligging Dolenja Vas. De villa bevindt zich op een tuinperceel met gazon, struiken en bomen. De toegang verloopt via een zijweg. Parkeerplaats (voor 2 auto's) op het perceel.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN).
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw exclusieve beschikking. Buitenzwembad.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 3,6 km, restaurant 4 km, centrum 30 km. Luchthaven in Omišalj 63 km. In de zomer: Adriatische Zee 30 km in Opatija (strand 30 km in Opatija met kiezels, rotsen en zwemplateaus).
Kamer De entree van uw villa bevindt zich op de begane grond. Woonkamer met zithoek, tv, airconditioning, eethoek (8 plaatsen) en toegang tot het terras. 4 Slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer met gasfornuis, oven, afzuigkap, koelkast, magnetron, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer met douche, 1 wastafel, wc, bidet, föhn en raam. Badkamer met bad, 1 wastafel, wc en raam. Badkamer met douche, 1 wastafel, wc, bidet en raam. Badkamer met 1 wastafel en wc.
dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Lupoglav. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Veliki Planik en Mahen Vrh. Daarnaast kun je ook Openlucht zomertheater en Kunstpaviljoen Juraj Matija Sporer bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Lupoglav
Zijn huisdieren welkom bij Villa with swimming pool and large garden?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa with swimming pool and large garden inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa with swimming pool and large garden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa with swimming pool and large garden?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 9,6 km van Veliki Planik en op 20 km afstand van Mahen Vrh en Plaža Ika. Ook Haven van Lovran en Kvarnergolf liggen op 20 km afstand.