De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Hotel de Weimar inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel de Weimar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel de Weimar?
Dit hotel in Ludwigslust ligt op 0,3 km van Schloss Ludwigslust en op 10 km afstand van Kerk van Neustadt-Glewe en Schloss Neustadt-Glewe. Ook Strand van Neustadt-Glewe en Badeanstalt Neustädter See liggen op 15 km afstand. Station Ludwigslust ligt op 16 minuten wandelen.