Geheel appartement

Paolino View Apartment

Fotogalerie voor Paolino View Apartment

Een eetruimte met een bakstenen boog, witte stoelen, een ronde tafel gedekt met borden, glazen en een bloevas.
Een gezellige woonkamer met een bakstenen boog, grote ramen, een eethoek met gedekte tafel en een bank.
Huis | 2 slaapkamers
Huis | 2 slaapkamers
Een moderne woonkamer met een televisie, witte kasten, een houten kast en een potplant.

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 3100 m²

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Paolino View Apartment

  • Appartement in Historisch centrum
  • Paolino View Apartment heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 privébadkamers

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 4 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 3 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT046017C2QVEJ6VMP
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Over deze buurt

dit appartement ligt in Historisch centrum, een wijk in Lucca. Bezoek culturele hoogtepunten Stripmuseum en Museo Nazionale di Palazzo Mansi. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Via Fillungo en Borgo Stretto. Puccini Museum en Orto Botanico Comunale di Lucca zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lucca
Meer appartementen in Lucca
Kaart
Lucca, LU

In de buurt

  • Een straat met gele gebouwen, een bordje met Via Becceria, en mensen die wandelen en fietsen.
    Piazza Napoleone
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een binnenplaats met twee beelden op sokkels, een hekpoort en een gebouw met bogen en zuilen.
    Palazzo Pfanner
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een sculptuur van een zittend figuur in een openbaar plein, met gebouwen op de achtergrond.
    Piazza dell'Anfiteatro
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Muren van Lucca
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Stadhuis van Lucca
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Lucca - 14 min. wandelen
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Trattoria Da Giulio
    5 min. wandelen
  • Buca di Sant'Antonio
    4 min. wandelen
  • Da Ciacco
    6 min. wandelen
  • Turandot Caffetteria
    5 min. wandelen
  • Caffè Manon Lescaut
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Paolino View Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Paolino View Apartment inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Paolino View Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Paolino View Apartment?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, vlak bij Museo Nazionale di Palazzo Mansi en Tribunale di Lucca. Ook Muren van Lucca en Puccini Museum liggen op 5 minuten wandelen. Station Lucca ligt op 14 minuten wandelen.

Beoordelingen over Paolino View Apartment