dit vakantiehuis ligt in Lubmin. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kloster Eldena en Schloßinsel. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Museumshafen Greifswald en Heimattierpark Greifswald een bezoekje brengen. Greifswald Botanische Garten en Piraten der Ostsee Abenteuer-Minigolf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lubmin
Gemuetliche Doppelhaushalfte in Lubmin biedt onder andere een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Zijn huisdieren welkom bij Gemuetliche Doppelhaushalfte in Lubmin?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Gemuetliche Doppelhaushalfte in Lubmin inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gemuetliche Doppelhaushalfte in Lubmin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gemuetliche Doppelhaushalfte in Lubmin?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Lubmin ligt op 0,7 km van Strand van Lubmin en op 5 km van Natuurpark Usedom. Ook Sandstrand Freest en Kloster Eldena liggen op 15 km afstand.