Gehele woning·Particuliere eigenaar

Spacious 3-bedroom house close to Texas Tech. Great neighborhood!!

Fotogalerie voor Spacious 3-bedroom house close to Texas Tech. Great neighborhood!!

Een moderne keuken met rode kastjes, roestvrijstalen apparatuur en een zwart aanrecht.
Een gelijkvloers huis met garage, overdekte veranda en een verzorgd gazon.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, plafondventilator, raam met zonwering en een deur.
Een eetgedeelte met een houten tafel, zes stoelen, een kroonluchter, een lijst met een afbeelding aan de muur en een kleine plant op de tafel.
Een woonkamer met een open haard, leren banken, een televisie en een plafondventilator.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Spacious 3-bedroom house close to Texas Tech. Great neighborhood!!

  • Welcome to your home away from home in Lubbock! This beautifully updated 3-bedroom, 2-bath home offers the perfect blend of comfort, convenience, and style — all just a 5-minute drive from Texas Tech University. Nestled in a quiet, established neighborhood, this spacious retreat is ideal for families, friends, business travelers, or Tech game weekends.

    The home comfortably sleeps up to 6 guests with:
    • 1 King bed in the private primary suite with attached bathroom
    • 2 Queen bedrooms with easy access to the second full bathroom

    Enjoy a spacious, fully equipped kitchen with plenty of room for cooking and gathering, plus a comfortable family room with ample seating to relax after a day exploring Lubbock. The dining area provides additional space for meals, work, or game nights.

    Additional features include:
    • Fast Wi-Fi
    • Washer & dryer
    • Smart TV
    • Spacious parking in the driveway
    • Quiet neighborhood setting
    • Modern bathrooms and updated finishes throughout

    You’ll love the convenient location near:
    • Texas Tech University
    • Restaurants, coffee shops, and shopping
    • Grocery stores and entertainment
    • Medical district and local attractions

    Whether you're visiting for a Tech game, graduation, business trip, or weekend getaway, this cozy and stylish home has everything you need for a comfortable stay.

    Must be 25 or older to rent
    No parties or large gatherings

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Lubbock. McLeod Tennis Center en Golfbaan Rawls Course zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Water Rampage en International Cultural Center bezoeken. Municipal Garden and Arts Center en Buddy Holly Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lubbock
Meer vakantiehuizen in Lubbock
Kaart
Lubbock, TX

In de buurt

  • Een groot gebouw met een toren en een gebogen entree.
    Technische Universiteit van Texas
    3 min. rijden - 4.5 km
  • South Plains Mall
    2 min. rijden - 4.2 km
  • Lubbock Premiere Cinema
    3 min. rijden - 4.2 km
  • Christelijke universiteit Lubbock
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Jones AT&T Stadium
    4 min. rijden - 7.5 km

Lokaal vervoer

  • Lubbock, Texas (LBB-Internationale luchthaven Preston Smith) - 19 min. rijden

Restaurants

  • SONIC Drive In
    20 min. wandelen
  • Dutch Bros Coffee
    3 min. rijden
  • Ooo La Lattes
    2 min. rijden
  • Starbucks
    4 min. rijden
  • Red Zone Cafe
    13 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Spacious 3-bedroom house close to Texas Tech. Great neighborhood!!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Spacious 3-bedroom house close to Texas Tech. Great neighborhood!! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Spacious 3-bedroom house close to Texas Tech. Great neighborhood!! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Spacious 3-bedroom house close to Texas Tech. Great neighborhood!!?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Lubbock ligt op 3 km afstand van South Plains Mall, Lubbock Premiere Cinema en Christelijke universiteit Lubbock. Ook West End Center en Ballet Lubbock liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Spacious 3-bedroom house close to Texas Tech. Great neighborhood!!

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very clean home. Well furnished. Great location.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
4 nachten verbleven in mei 2026