dit appartement ligt in Lübbenau/Spreewald. Geniet van de prachtige natuur bij Huis voor Mens en Natuur en Natuurpark Niederlausitzer Landrücken. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Spreewelten Bad en Hügel Labyrinth. Labyrinth en Irrgarten zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lübbenau/Spreewald
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 2 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 2 zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen t/m 2 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnung Himmelblau?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Himmelblau inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Himmelblau uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Ferienwohnung Himmelblau?
Dit appartement in Lübbenau/Spreewald ligt op 2 km afstand van Huis voor Mens en Natuur, Spreewelten Bad en LEAG Konferenzcenter. Ook Spreewald-Museum Lübbenau en Freilandmuseum Lehde liggen op 2 km afstand. Station Lübbenau (Spreewald) ligt op 12 minuten wandelen.