Gehele woning
Mountain View - 2 Bedroom House
Dit vakantiehuis in Lower Shotover is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor Mountain View - 2 Bedroom House





Gehele woning
2 slaapkamers3 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 534
inclusief belastingen en toeslagen
22 jan - 23 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Elevated Mountain Views on Waenga
Elevated Mountain Views on Waenga
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 12 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
Queenstown, Otago Region
In de buurt
Amisfield-wijndomein4 min. rijden - 5.5 km- Evenementencentrum4 min. rijden - 4.8 km
- Alpine Aqualand4 min. rijden - 4.8 km
- Amisfield4 min. rijden - 5.9 km
- Frankton Beach5 min. rijden - 5.5 km
Lokaal vervoer
- Queenstown (ZQN-Internationale luchthaven Queenstown) - 13 min. rijden
Restaurants
- Airspresso8 min. rijden
- Patagonia Chocolates8 min. rijden
- Odelay9 min. rijden
- Tanoshi Five Mile6 min. rijden
- Pavillion5 min. rijden








