Villa Mariale ligt in het stadscentrum en aan een rivier in Lourdes. Bezoek Wassenbeeldenmuseum van Lourdes en Parc Animalier des Pyrénées, plaatselijke attracties, of ga naar Les Halles de Lourdes en Halle Marcadieu als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Antoine-Béguère of Stade Maurice-Trélut. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Lourdes
15/17 avenue du Paradis, Lourdes, Hautes-Pyrenees, 65100
In de buurt
Basilique Saint-Pie X
6 min. wandelen - 0.6 km
Basilique du Rosaire
8 min. wandelen - 0.7 km
Grotte de Massabielle
9 min. wandelen - 0.8 km
Basiliek van de Onbevlekte Ontvangenis
9 min. wandelen - 0.8 km
Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Lourdes - 17 min. wandelen
Lourdes (LDE-Internationale luchthaven Tarbes-Lourdes-Pyrenees) - 15 min. rijden
Restaurants
Café Royal
6 min. wandelen
Hotel Gallia et LondreS
5 min. wandelen
Asian Delices
7 min. wandelen
Hotel Sainte Rose
7 min. wandelen
Cafe Jeanne D'arc
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Villa Mariale
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een restaurant over een bar/lounge en parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een wasserij, een snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel bevat een kitchenette met een koelkast en microgolfoven, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met digitale zenders. Er zijn gemakken als een zetelbed en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een zitruimte en een waterkoker.Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Villa Mariale heeft 81 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis toiletartikelen. Alle kamers hebben een zitruimte met zetelbedden. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een haardroger beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Luchthavenshuttle beschikbaar
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 7 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 8,50 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Wekker
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Buiten
Terras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toeslag: EUR 6 per huisdier
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Kranten in de lobby (toeslag)
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks) (tegen een toeslag)
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Dicht bij een treinstation
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
81 units
9 etages
Feestruimte
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 08.00 uur en 12.00 uur, en van maandag t/m zondag tussen 17.00 uur en 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 6 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 7.20 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8.50 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 7 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 6 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Schoonmaakkosten: EUR 15. Dit kan variëren op basis van verblijfsduur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Mariale
Villa Mariale House
Villa Mariale House Lourdes
Villa Mariale Lourdes
Residence Le Mariale Hotel Lourdes
Residence Le Mariale Lourdes
Villa Mariale Lourdes
Villa Mariale Aparthotel
Villa Mariale Aparthotel Lourdes
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Mariale?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 6 per huisdier. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 7 per dag.
Hoe laat kan ik bij Villa Mariale inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Mariale uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Villa Mariale?
Dit aparthotel ligt in het centrum van Lourdes, op 15 minuten wandelen van Wassenbeeldenmuseum van Lourdes, Basilique du Rosaire en Grotte de Massabielle. Ook Le Petit Lourdes en Porte St-Joseph liggen op 10 minuten wandelen. Station Lourdes ligt op 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Mariale
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,4
Locatie
7,8
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 67 van 205 beoordelingen
10 - Uitstekend
67
Gastenscore: 8 - Goed. 82 van 205 beoordelingen
8 - Goed
82
Gastenscore: 6 - Redelijk. 39 van 205 beoordelingen
6 - Redelijk
39
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 205 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 205 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
8/10 – Goed
Bayda
Reisde met familie
21 jul 2024
Positief: Voorzieningen
Personeels zijn echt aardig en behulpzaam. Locatie is geweldig, op loop afstand van alle bezienswaardigheden. Bedden zijn prima, goede airconditioning, echt still. De kamer heeft een update nodig, hier en daar kapotte spullen, het water loopt niet goed weg in het bad. Voor de rest hebben wij erg naar ons zin gehad
Bayda
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
marja
23 mei 2012
Positief: Personeel en service
dicht bij de heiligdommem
prima hotel /appartement vor een verblijf in lourdes Niet zo heel luxeus maar dat neem je op de koop toe je gaat voor de omgeving T.O.V vorgie jaren wel verbeterd qua schoonmaken
marja
6/10 – Redelijk
Stephan, Hilversum
4 sep 2009
Negatief: Comfort kamer
Slaapbank als bed
Op zich een aardig hotel, eenvoudig maar OK. Wij vonden alleen het 2 persoonsbed verschrikkelijk. Het was namelijk een slaapbank met een matras erop. Ik vind dit echt niet kunnen in een hotel / residence.
Stephan
6/10 – Redelijk
FUMIKO
7 mrt 2026
FUMIKO
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Do Yun
6 nov 2025
Positief: Netheid
While we were staying, he had no issue to complain anything. We will definitely come back
Do Yun
4 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Marie
Reisde met een groep
18 okt 2025
Negatief: Voorzieningen
Nothing to brag about.
Marie
4 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Thu
Reisde met familie
17 okt 2025
Negatief: Voorzieningen
There wasn’t cloth iron nor hair dryer. Don’t care too much for hair dryer but need cloth iron. Didn’t really use the kitchen but when we checked in the room wasn’t air out with quite a bit of food smell.
Thu
3 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Bernadette
Reisde met een groep
15 okt 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Bernadette
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Karen
10 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
They upgraded us to a double room which was really nice to have the space after being in a tiny room in Paris. There was a kitchenette so we had breakfast in our room. Grocery stores aren’t easily accessible without a long walk or use of a car. So we picked up fruit and yogurt at the small food store. We were a 10-15 minute walk to the grotto. We walk at a good pace though. It was located away from the busyness so it was a little quieter.
Rooms are simple but have everything you need.
Karen
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
GIOVANNI
8 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Ottimo appartahotel in ottima posizione
Ottimo appartahotel in ottima posizione a Lourdes, vicino al Santuario al centro e difronte alla fermata dove parte e arriva la navetta per l' aeroporto. L' appartamento è grande e fornito di tutti i confort per la cucina
GIOVANNI
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Valérie
6 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Séjour qui s'est très bien passé. Rien à redire sur quoi que ce soit.
Valérie
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Paul, Milton
Reisde met een groep
2 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A professionally managed hotel. Breakfast was so good!
Paul
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Marie
Reisde met familie
26 sep 2025
Overall it was fine for a 4 night stay. Old style apartment but decent.
Marie
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Heinz-Rudolf, Teningen
Reisde met een groep, Reisde met familie
22 sep 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft liegt sehr nah am heiligen Bezirk. Die Lage ist prima. Allerdings ist es in die Jahre gekommen. Die Sauberkeit ist akzeptabel, aber es könnte besser sein. Das Personal ist sehr freundlich und engagiert. Da der Preis sehr günstig war auf Grund des super Preisleistungsverhältnisses dennoch empfehlenswert. Über die kleinen Mängel lässt sich hinwegsehen.
Heinz-Rudolf
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
neyza
18 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
neyza
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Anita
13 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Villa Mariale is conveniently located, within walking distance of the Sanctuary of Lourdes. Our hotel was suitable despite a few downsides concerning a broken shower head and a defective toilet flusher. Both were repaired by the end of our stay.
The receptionist was very helpful and informative; she explained the consequences of the 2013 flood and the background history of the building of our hotel.
Ametivet
Anita
6 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
3 sep 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Horrible
Un hôtel qui ne mérite pas d’étoiles… sols en lino, abîmés, prises débranchées, trous au murs, murs en carton (on entend les voisins, les portes qui claquent…).
A noter : il n’y a plus de sauna, plus de depuis le Covid (ça fait 4 ans que ces équipements ne sont plus présents et les photos sont encore là …)
Cet hôtel ne mérite même pas d’exister
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Sukanniya
31 aug 2025
There was no AC, no reception.
Sukanniya
1 nacht verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Frederick
24 aug 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
horrible receptionist😢
It was a horrible check-in to start with. we landed late in Lourdes that’s why the reception is closed. 48 hrs before our flight I informed them that we will be late. I didn’t receive any reply from the hotel. anyway when we arrived at 10pm, the reception left a letter on the door and there was instructions on how to get to our room. She said the room was unlock and we can find the keys inside. When we went up and tried to open the door, it was locked. It’s already late and we are all tired. and we can’t find our keys. Fortunately I found an emergency number and tried to call that number. He finally gave us the keys at 11pm! The next day I met the receptionist and she said that they wouldn’t clean our room but since we are staying for five nights she will change our towels but unfortunately it didn’t happen until we checked out! And lastly on our check out day, she said we can leave our luggages in a room near the reception and we should come back before 12noon because they are closing between 12-1pm, We arrived around 11:30am and the reception was close and we cannot find her. Our bus going to the airport is coming in 15 mins. and our luggages are still locked in the room. It was a stressful stay in that hotel and I promised myself never come back again!
Frederick
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is close to the grotto. There are a lot of food places and shopping areas around. There is a lot of culture around this property.
Maria
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Joan
4 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Joan
6 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Andrés Tejedor
Reisde met partner
4 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La recepción, todo muy clarito, sencillo y breve como a mí me gusta. Además la mujer de la recepción fue siempre amable y atenta. Y de lo demás, todo muy bien. Funcionaba bien el microondas, la nevera... La cocina muy limpia. Las camas cómodas, hemos descansado fenomenal. Hemos estado muy a gusto las dos noches. Gracias
Andrés Tejedor
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
3 aug 2025
Richard
2 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Anne Sheba
Reisde met familie
31 jul 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
I didnt like the bathroom
Anne Sheba
2 nachten verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
S
Reisde met familie
22 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
No WiFi, no TV that works, won’t stay again.
We booked for four days. We reported problem in the bath - which was resolved. The biggest problem was not having wifi in the room. One has to go to the reception to get some signal which isn’t convenient for us. The TV didn’t work either. We asked to change rooms where perhaps these issues are not there - but they said no. Not the most friendly reception staff.