Hôtel Esplanade Eden ligt in Lourdes. Bezoek Golf de Lourdes en Argelès-Gazost Thermal Baths als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Grotte de Massabielle en Voie Verte des Gaves. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Antoine-Béguère of Stade Maurice-Trélut. Bekijk onze reisgids voor Lourdes
12 Esplanade du Paradis, Lourdes, Hautes-Pyrenees, 65100
In de buurt
Basilique Saint-Pie X
8 min. wandelen - 0.7 km
Basilique du Rosaire
10 min. wandelen - 0.8 km
Grotte de Massabielle
11 min. wandelen - 1.0 km
Basiliek van de Onbevlekte Ontvangenis
11 min. wandelen - 1.0 km
Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Lourdes - 8 min. rijden
Lourdes (LDE-Internationale luchthaven Tarbes-Lourdes-Pyrenees) - 22 min. rijden
Restaurants
Café Royal
10 min. wandelen
L'epi D'or
13 min. wandelen
Amalfi Coast Pizzeria
9 min. wandelen
St Paul Café
8 min. wandelen
Hotel Gallia et LondreS
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel Esplanade Eden
Hotel vlak bij Basilique du Rosaire
Vlak bij Hôtel Esplanade Eden vind je Basiliek van de Onbevlekte Ontvangenis en Sanctuary of Our Lady of Lourdes. Gasten genieten hier van een koffiebar/café, een bar en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een 24-uurs receptie
Een lift, een vergaderruimte en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, een computerstation en gratis kranten
Kamervoorzieningen
De 127 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beveiligde parkeerplekken ter plaatse (EUR 8 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur: EUR 8 voor volwassenen en EUR 4 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Zakelijke diensten
Computerstation
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 2 jaar krijgen gratis ontbijt
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 voor volwassenen en EUR 4 voor kinderen
Betaald parkeren (beveiligd): EUR 8 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Esplanade Eden?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Esplanade Eden?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Hôtel Esplanade Eden van één nacht voor twee volwassenen op 14 mei 2026 min. € 71, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 8 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Esplanade Eden inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Esplanade Eden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel Esplanade Eden?
Dit hotel in Lourdes ligt op 15 minuten wandelen van Le Petit Lourdes, Basilique du Rosaire en Basiliek van de Onbevlekte Ontvangenis. Ook Sanctuary of Our Lady of Lourdes en Grotte de Massabielle liggen op een kwartiertje wandelen. Station Lourdes ligt op 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Esplanade Eden
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 61 van 114 beoordelingen
10 - Uitstekend
61
Gastenscore: 8 - Goed. 43 van 114 beoordelingen
8 - Goed
43
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 114 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 114 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 114 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Darin
28 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lots of parking. Great staff. Super friendly. We went in only knowing a little bit of French and they were very patient and lovely to talk to! Showed us where to go to eat and entertained us with a glass of wine on our return. Highly recommend!
Darin
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
gislaine
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil tres agréable dîner et petit-déjeuner top chambre très bien propre literie confortable tres bien dormi
gislaine
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Irène
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buona colazione, personale gentile
Maria Letizia
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Godwin
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent stay
Good location, very clean rooms, super caring staff, parking availability, excellent breakfast, possibility for dinner at very good price ... could not ask for more.
Hotel is family-run and the personal touch with the hosts is felt and appreciated.
Godwin
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sabrina
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien
La gentillesse de l'accueil, et notamment de toutes les femmes de l'hôtel !
Sabrina
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
8 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Todo muy bien!
Todo muy bien!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicolas
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lourdissime
Agréablement surpris, accueil très sympathique, spacieux, très bien situé, petit parking gratuit à 150m, aucun souci de bouchon pour aller et venir
Nicolas
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
babadi
9 aug 2025
La restauration est bonne mais faible quantité
babadi
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Denis
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon accueil . Personnel à l écoute et disponible.
Denis
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Javier Hermosilla
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Situado en zona tranquila, a 15 minutos andando al Santuario. Buena relación calidad precio
Javier Hermosilla
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Will stay again in the future! Affordable, clean and super nice staff!!
Jose
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GILLES
15 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel très agréable et à l'écoute de la clientèle
GILLES
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
30 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff are attentive and welcoming
It makes the experience better
Michael
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
j christophe
22 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Séjour juste satisfaisant. Les chambres sont propres et correctes. Ma chambre était à côté de l'ascenseur mon expérience n'a pas été idéale.
J'ai trouvé le petit déjeuner un peu léger.
j christophe
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Percy
21 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Centrally located . Staff very helpful. Very clean room and entire hotel
Percy
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wilhelm
3 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly, open and helpful personal
Wilhelm
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Valérie
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Séjour correct ! Le personnel très accueillant et gentil ! J’ai pu réchauffer un plat que j’avais acheté par la gérante ! C’est une histoire de famille, très sympa! Il manquait juste un miroir dans la chambre. Il y a le miroir de la salle de bain mais quand on est petite je voyais que ma tête à peine !
Valérie
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mariarosa
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comodo per chi ha auto
L albergo si trova in zona vicino alle basiliche (15 minuti a piedi) ma con la possibilità (non da poco) di lasciare la macchina nel posteggio riservato (8 euro al giorno) o in una zona di posteggio pubblico gratuito o a pagamento davanti l hotel. Colazione a pagamento (8 euro al giorno) soddisfacente. Camera con arredo basico ma funzionale. Il materasso, per i nostri gusti, un po' troppo morbido
Mariarosa
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Susana
10 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service
La atención del personal excelente. Necesita una adecuada actualización y aire acondicionado.
Susana
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
3 aug 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Pèlerinage 2024
Vraiment très bien. Tout le personnel est avenant, simple, agréable comme s’il nous avez toujours connu.
Le silence la nuit est la propreté, parfait.
Le parking couvert un plus et la facilité d'accès au sanctuaire (trottoirs larges le long du Gave)toujours pla,t pratique même si difficulté à la marche.
Nous en connaissons déjà plusieurs mais nous reviendrons là.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Michael
7 aug 2024
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel ist sehr in die Jahre gekommen und die Betten sind sehr schmal bemessen. Für eine Nacht in Lourdes war es aber ok und zumindest günstig. Ein privater Parkplatz steht zur Verfügung, welcher aber normalerweise ca. 8,- Euro am Tag kostet. Vom Hotel aus kann man zu Fuß ins Zentrum und zu Mariengrotte laufen.
Michael
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Theresa
1 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Friendly, helpful staff. Quiet hotel. Only 5 minutes walk to centre of town with bars, restaurants and shopping. Ten minutes walk to the sanctuaries. Room had TV but no coffee making facilities. Shower was lovely but leaked into the bathroom as shower tray very shallow an shower curtain rather than shower screen
Theresa
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
francoise
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Proximité avec le centre ville appréciable
Négatif : pas de prise électrique à proximité des lits. L'hôtesse a du nous prêter une rallonge pour brancher l'appareil respiratoire. Le support de la pomme de douche impossible à orienter. VMC ne fonctionne pas.Difficulté à faire coulisser la porte du placard à cause de la moquette sur le rail. Positif : très silencieux, très propre, accueil très chaleureux, petit déjeuner copieux, hôtel bien situé.
francoise
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fred
17 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We struggle with fried foods at our stage in life so more vegetables rather than fries would have been preferable. It’s difficult when you have to keep to a strict diet