Villa's in Lot

De meeste accommodaties zijn volledig restitueerbaar. Want flexibiliteit is belangrijk.

Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels met Expedia Rewards

Zoek door meer dan 2.900.000 accommodaties en 550 luchtvaartmaatschappijen wereldwijd

Topbestemmingen in Lot

Uitgelichte Villa's in Lot

Exterieur
Superb restored barn, isolated in the heart of a clearing with swimming pool
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (9)
'Een prachtige plek in de natuur, waar je heerlijk tot rust kan komen en naar de sterren kunt kijken. Het huis was netjes en goed uitgerust. Het zwembad en de talrijke schaduwplekjes waren heel fijn tijdens de hittegolf. Prettig was ook dat er voldoende zonnestoelen waren voor iedereen om relaxed boekjes in te kunnen lezen. Het dorp met basisvoorzieningen is dichtbij. Prettig was ook de welkome ontvangst en goede zorgen van de vader van de eigenaar. Zeker een aanrader!'
Zwembad | Een buitenzwembad
Maison Quercynoise au Calme Avec Piscine
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (2)
'Nous avons passé 2 semaines en famille avec des enfants/ados chez Olivier en Août. La maison est très agréable à vivre, très bien meublée et équipée, literie au top. La campagne environnante est très calme et magnifique. Nous y étions pendant la semaine chaude en août, les murs de pierre, la redescente importante des température pendant la nuit et la piscine nous ont permis de passer cette période sans la subir. Beaucoup de chose à voir/à faire dans les environs. Merci à Olivier pour ce très...
Een buitenzwembad en een verwarmd zwembad
Relax by the pool with a view of the Célé Valley
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (3)
'Très bon séjour. Maison très agréable et calme. Très bien située. Très belles visites, très belles excursions.'
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Zwembad | Een buitenzwembad
exceptional * little paradise * private swimming pool park * near rocamadour sarlat brive
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (25)
'La propriété est conforme aux photos dans un parc magnifique avec une vue sublime . Elle est formidablement équipée , il ne manque vraiment rien, tout est à disposition , et il y a beaucoup de confort . Les propriétaires sont discrets mais charmants prêts à tout pour vous être agréable . Seul bémol , nous sommes tombés la semaine de la canicule et ses 40 degrés , même avec des ventilateurs c'est chaud . Mais il y a une piscine de rêve qui permet de se rafraîchir et d'admirer les beaux couchers...
Exterieur
Beautifully Restored, Large French Villa On The Banks Of The River Cele.
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (8)
'Un séjour très reposant, un cadre bucolique, et de belles rencontres!!!! Monsieur Paulin est un hôte très accueillant, nous lui souhaitons de belles choses à venir. Sa maison est parfaite pour de belles vacances. Pour sûr, nous reviendrons à Cabreret et à Beaucélé!'
Architect's house - Dordogne Valley - Heated swimming pool
'Mooi en zeer goed uitgerust verblijf. Modern ingericht en voorzien van alle comfort (behalve airco). Ruime kamers met voldoende kastruimte. Het ligt tegen de bergflank waardoor je van in de woonkamer op de 1ste verdieping met het aansluitend terras een prachtig zicht hebt op het dorp. Souillac is een fijn levendig dorpje en ligt op 10 minuten wandelen (wel even stevig klimmen voor je terug thuis bent). Aangenaam en zeer vlot contact met eigenaar Vincent.'
Een verwarmd zwembad
LUXURY ARCHITECT VILLA quiet with large swimming pool SOUTH
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (12)
'Beautiful villa in a beautiful location. Large heated swimming pool. A paradise for the children. With a sympathetic owner who was always available and immediately ready to help. Recommended'
Een buitenzwembad
Private villa with beautiful view in the French Lot
'Personne qui accueille très agréable. Logement très bien meublé, cuisine très bien équipée avec four pizza, mobilier de jardin avec tout le confort le seul bémol aucune réception des chaînes françaises pour la télé'
Exterieur
Propriété de Campagne Vallée de la Dordogne
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1)
'Nous avons passés d'excellentes vacances à Meryronne. Très bien situé pour visiter les sites alentours'
De prijs is € 160
inclusief belastingen en toeslagen
19 mei - 20 mei
Comfortabele villa met groot verwarmd12x6m zwembad en tuin van 5000 m².
'Cette maison est superbe, endroit hyper calme, complète à tous niveaux (vaisselle, appareils divers d'entretien, ...) Piscine très grande et super bien entretenue.'
Exterieur
Manor house 50 m from the River Lot
'Afgelopen zomer hebben wij een week doorgebracht in dit prachtige huis op een net zo mooie plek. Alles lijkt met zorg gemaakt en gerestaureerd. Van alle gemakken voorzien. En een waanzinnige woonkeuken. Ook fijn dat je achter het huis in de rivier kon zwemmen. Dat was toen wel nodig want het was behoorlijk warm. Een aanrader!!'
Zwembad
Self contained villa in Salviac, Lot. Sleeps 6 with private pool.
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (6)
'Villa tres agréable dans un magnifique espace arboré. Merci aux adorables propriétaires qui sont toujours à l'ecoute et disponibles. Nous recommandons cette villa.'
Zwembad
Homerez - Villa for 10 ppl. with swimming-pool and terrace at Mayrinhac-Lentour
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (7)
'Tres bonne expérience, maison accueillante et fonctionnelle. Très bon accueil et conseils pour les visites aux alentours.'
De prijs is € 831
17 mei - 18 mei
Zwembad
Comfy villa near Alvignac with private pool
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (18)
'Déçu même si globalement elle correspondait a mes critères (proche rocamadour avec piscine et au calme) Maison bien située proche rocamadour et sans vis a vis , propre, mais manque d entretien vu le prix. La piscine est agréable et grande. Cependant vu le prix demandé, le bien devrait être impeccable, ce qui n'est pas le cas si on regarde en details : Trous dans les murs, rideaux avec des traces de brulures, carrelage impacté par endroits, moustiquaires difficiles a manipuler, grille d...
Exterieur
Luxury Villa in Cazals with Swimming Pool
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (10)
Exterieur
Quiet villa with swimming pool, Lot valley, Cahors, Rocamadour, Sarlat.
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (3)
'Le séjour dans la maison c’est parfaitement déroulé. La maison est pratique, récente et bien pensée pour un séjour en famille. Proche du centre ville de Prayssac ou la ville offre un cadre sympa : restaurants, commerces… La communication avec les propriétaires se fait de façon simple.'
Buiten dineren
Homerez - Amazing villa for 11 ppl. with swimming-pool and terrace at Lherm
'Bon séjour, bonne communication avec le propriétaire des lieux, maison spacieuse pour 11 personnes ! Manque de propreté en général ! Araignées...fourmis...protéges matelas et oreillers douteux ! Dysfonctionnement des deux chasses d eau ! Malgré ce manque de propreté , la maison est adaptée pour un séjour famille ou amis au calme dans un environnement agréable ! Le plus ...un barbecue !'
De prijs is € 660
21 mei - 22 mei
Outdoor spabad
Villa de Charme Avec Piscine & SPA Pour 10 Personnes
'Un séjour inoubliable, une région a connaître et découvrir !'
Villa de 160 m2 Avec Piscine Chauffée 10 Personnes
9.0 van 10, Fantastisch, (2)
'We booked this property as a girl holiday getaway for my 40th birthday celebrations. Overall we had a nice stay and found the location great to be able to visit some really stunning towns and villages nearby including Dome, Rocamadour and also had the opportunity to do cannoing in the Dordogne river as it’s such a great spot for it. In terms of the house itself, it had the main things we wanted but I wish the outside area by the pool would have had more greenery or at least a bit of grass....
Zwembad
Large comfortable house on a nice plot, exceptional views
9.0 van 10, Fantastisch, (23)
'Mooie ruime woning, grote tuin in een schitterende omgeving en het weer zat helemaal mee. Biedt ruimte voor 4 stellen en een aantal kinderen, afhankelijk van het aantal mensen zul je in moeten boeten op je privacy. Zwembad was nog niet in gebruik, wel twee keer bouwvakkers op het erf gehad om rondom het zwembad de tegels te voegen. Dan zou nog een werkman komen om een paar ruiten te repareren, dat laatste hebben wij uit laten stellen tot na ons verblijf, dit vooral omdat de eigenaar zelf de week...
Niet gevonden wat je zocht?
Bekijk alle beschikbare accommodaties in Lot
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.