
Vakantie en citytrip naar Los Vilos
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Los Vilos
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.



Hotel Capital Bellet
Providencia
per persoon
29 sep - 5 okt
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Santiago (SCL)
9/10 Wonderful! (679 beoordelingen)
Prima hotel. Goede locatie in een goede buurt. Kamer is niet heel groot. Nadeel is dat er geen trap is maar alleen liften. Liften waren vaak bezet waardoor het lang duurt om naar beneden te komen.
Beoordeeld op 22 nov. 2024

Hotel Boutique Castillo Rojo
Bellavista
per persoon
29 sep - 5 okt
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Santiago (SCL)
9,6/10 Exceptional! (602 beoordelingen)
What a beautifull place! And the staf was very friendly and helpfull. We had an unforgettable stay. Much recommended!
Beoordeeld op 25 mrt. 2018

Hotel Ismael
Downtown Santiago
per persoon
29 sep - 5 okt
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Santiago (SCL)
9,2/10 Wonderful! (363 beoordelingen)
Nice hotel, in a very attractive neighbouurhood (Lastarria). Close to metro (Belles artes) and city center. Very good breakfest, made to order with a lot of choices. Excellent staff.
Beoordeeld op 9 nov. 2016
Op strandvakantie naar Los Vilos
Leun achterover aan de waterkant en voel de zachte zeebries in je gezicht tijdens je Los Vilos-vakantie. Als je hier voor de eerste keer bent, ga dan vooral op zoek naar een paar kleurrijke schelpen als aandenken aan je trip naar Los Vilos. Verblijf in de buurt van Strand van Pichidangui, een populaire kuststrook op slechts 25 kilometer afstand van het stadscentrum. We bieden ook geweldige Los Vilos-pakketten aan rond Strand van Los Vilos, een andere uitstekende optie.
Tophotels in Los Vilos

Cabañas Los Tamarugos
Del Mesana 21, Los Vilos, Región de Coquimbo
"We had a nice cabin with two bedrooms. Very quiet and we could park right in front of the cabin. The price was great. Breakfast was very good and included real coffee (not instant coffee!)."
Beoordeeld op 17 jul. 2019

American Apart Hotel Los Vilos
45 Av. Los Vilos, Los Vilos, Coquimbo
De prijs is € 81 per nacht van 10 jul tot 11 jul
€ 81
10 jul - 11 jul

Pircas de Arboleda SALAMANCA
C/ Hijuelas 17, Arboleda Grande, Salamanca, Coquimbo
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Meer reisopties
Expedia's nieuwste trends
Hotels
Vluchten
Vakantiehuizen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.