Geheel appartement

Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning

Een zwembad omringd door een gebouw met balkons en een heldere lucht.
Een moderne woonkamer met een bank, een televisie, een plant en uitzicht op de omgeving.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, dressoir, plafondventilator, raam met gordijnen en een wanddecoratie.
Een compacte keuken met een ingebouwde kookplaat, magnetron en gootsteen, houten keukenkastjes en een raam met uitzicht.
Een woonkamer met een bank, een eettafel met stoelen, een keuken met kasten, en een klok aan de muur.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Barbecue
De huidige prijs is € 329
inclusief belastingen en toeslagen
7 nov - 8 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning

  • Met uitzicht op zee is het vakantieappartement Golf And Sun in Los Alcázares perfect voor een ontspannen vakantie. De 72 m² grote woning bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor een persoon, een keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers en is daarom geschikt voor 5 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere een werkruimte voor thuiskantoor, een tv, airconditioning en een wasmachine. Deze accommodatie biedt niet: Wi-Fi. Deze vakantiewoning biedt een eigen buitenruimte met een open terras, een overdekt terras en een balkon.

    Deze accommodatie biedt een gedeelde buitenruimte met een zwembad (geopend van 9.00 tot 22.00 uur), een tuin en een barbecue.

    De gastheer raadt aan om restaurant Los Ramones te bezoeken, te wandelen langs de Paseo Marítimo de Los Alcázares, de historische stad Cartagena te verkennen en de Puerto de Culturas te ontdekken, die kan bogen op meer dan 3000 jaar geschiedenis.

    Er is een parkeerplaats beschikbaar in een garage.

    Non sono ammessi animali domestici e non è consentito fumare ed organizzare feste.

    Ophaalservice van het vliegveld, boottochten en rondleidingen zijn beschikbaar.

    Buitenzwembad: 15 × 5 m, 1,6 m diep.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Los Alcázares. Bezoek Parque Minero de La Unión en Muralla Púnica de Cartagena, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Plage de Calblanque en Mar Menor. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros de Cartagena of Estadio Municipal de Cartagena. Bekijk onze reisgids voor Los Alcázares
Meer appartementen in Los Alcázares
Kaart
Los Alcázares

In de buurt

  • La Serena Golf
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Mar Menor
    3 min. rijden - 1.8 km
  • El Vivero
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Mar Menor Golf
    5 min. rijden - 5.9 km
  • Playa de Los Narejos
    8 min. rijden - 9.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Cartagena - 25 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 44 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante La Tropical
    5 min. rijden
  • Restaurante Ramón
    5 min. rijden
  • Pizzería La Rucola
    5 min. rijden
  • Armonía Beach Club
    5 min. rijden
  • Asia Star
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning?

Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 329, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Golf and Sun' with Sea View, Shared Pool and Air Conditioning?

Dit appartement in Los Alcázares ligt op 15 minuten wandelen van La Serena Golf en Mar Menor. Ook Playa La Concha en Playa lo Sola liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk