San Marino Resort ligt vlak bij het strand in Lopar. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Rab Loggia en Municipium Arbe-plein. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Rab en Komrcar-park. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals kajakken, duiken en parasailing. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Lopar
Lopar 608, Lopar, 51281
In de buurt
Paradise-strand
2 min. wandelen - 0.2 km
Livacina-strand
6 min. wandelen - 0.6 km
Sahara-strand
11 min. rijden - 1.8 km
Haven van Rab
22 min. rijden - 18.2 km
Maman-eiland
25 min. rijden - 14.2 km
Lokaal vervoer
Rijeka (RJK) - 143 min. rijden
Restaurants
La Mar Bar & Kitchen
Bar Porto Kampor
22 min. rijden
Restaurant Gonar
14 min. rijden
Gostonica Laguna
3 min. wandelen
Caffe bar Delicato
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
San Marino Resort
Hotel bij de zee
Overweeg een verblijf bij San Marino Resort en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en minigolf. Actieve reizigers kunnen basketballen, fietsen en volleyballen bij dit hotel. Naast een tuin en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, 2 outdoor tennisbanen en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een 24-uurs receptie, hulp bij uitstappen/tickets en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle 114 kamers hebben volop comfort dankzij airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en zeep
Televisies met satellietzenders
Schoonmaakservice, bureaus en telefoons
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Travelife, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 100 meter van de accommodatie
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek binnen bepaalde tijden
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
2 outdoor tennisbanen
Basketballen
Beachvolleyballen
Fietsenverhuur
Midgetgolf
Tennislessen
Gezinsvriendelijk
Midgetgolf
Voorzieningen
24-uursreceptie
Cadeauwinkel/kiosk
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Rechtstreekse toegang tot het strand
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
3 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 0 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor babybed: EUR 5 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Deze accommodatie voert 21 of 42 dagen voor aankomst een autorisatie uit op je creditcard ter hoogte van de verblijfkosten van de eerste nacht als je het verblijf ter plaatse betaalt in plaats van tijdens het boeken.
Deze accommodatie bestaat uit 5 naast elkaar gelegen hotels: Family Hotel Lopar, Family Hotel Plaza, Hotel Veli Mel, Hotel Sahara en Hotel Rab.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij San Marino Resort?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij San Marino Resort?
Vandaag, 5 jul. 2026, kost een verblijf bij San Marino Resort van één nacht voor twee volwassenen op 11 jul. 2026 min. € 204, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij San Marino Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij San Marino Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt San Marino Resort een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat San Marino Resort?
Dit hotel in Lopar biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt vlak bij Kvarnergolf en Paradise-strand. Livacina-strand ligt op 0,8 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over San Marino Resort
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,0
Locatie
8,4
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 19 van 51 beoordelingen
10 - Uitstekend
19
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 51 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 51 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 51 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 51 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
LOUIS
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Etablissement à recommander !
Un accueil souriant et professionnel ! Un grand merci à la demoiselle de l'accueil qui s'est mise en 4 pour satisfaire les demandes de notre petit groupe !
L'établissement est situé à deux pas de (belles) plages, et à deux pas des commerces de Lopar : tout peut se faire à pieds !
Demie pension : la restauration est satisfaisante. Ne pas regrouper les différents plats (et les boissons) au même endroit pourrait améliorer l'attente (parfois interminable) dans les files que cela génère...
LOUIS
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jocelyn
6 sep 2023
Children were often playing and running around the lobby area unattended. They were also running up and down the stairs and in the hallways making a lot of noise.
Jocelyn
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elisabeth
12 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Für einen schönen Familienurlaub mit Hund
CheckIn war super schnell, die Zimmer waren sauber, vielleicht schon ein bisschen in die Jahre gekommen. Leider gab es kein warmes Wasser am Morgen und das Thermostat der Klimaanlage hat nicht funktioniert man musste abschalten wenn es zu kühl wurde. . . . war aber nicht schlimm. Essen ist sehr gut - vielleicht ein wenig mehr Auswahl aber wir waren in der Vorsaison und da ist das vielleicht anders. Wir waren mit Hund und waren nicht die Einzigen . . . vielleicht wäre es Nett wenn man Hunde auf die Terrasse des Restaurants mitnehmen können - aber das ging' leider nicht.
Elisabeth
5 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elisabeth
16 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Also zunächst einmal, ich liebe Hotels der Valamar Gruppe. Die sind alle super! Essen ist gut, das Servicepersonal im Speisesaal ist super nett. . .
Die Lage des Hotels ist super. Wer hier also einen schönen Urlaub mit Familie oder Freunden machen möchte ist BESTENS bedient!!!
Bei diesem Hotel gibt es zwei Sachen die mich wirklich gestört haben.
1. in unserem Hotel (dem Veli Mel) gab es kein WiFi. Ich hab das ein paar Mal urgiert und hab dann so Anworten bekommen. . . es gibt kein Problem die anderen Gäste beschweren sich ja auch nicht.... . sie müssen nur in ihrem Telefon nachsehen da kann man sich connected (konnte ich nicht und ich reise beruflich sehr viel und ich weiss wie man in WiFi verbindet. Also bei der Rezeption muss ich sagen sind die Damen entweder desinteressiert oder inkompetent.
2. Am Weg zum Speisesaal am Rand des Weges ein grosser Kothaufen gewesen (von Mensch oder von Tier) der 2 Tage nicht weggemacht wurde - am Tad unserer Abreise war er immer noch da. Obwohl genug Servicepersonal da täglich vorbei muss.
Elisabeth
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
vera
3 sep 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Schöner Strand, sauberes Wasser 🏝
Die Unterkunft war nicht so, wie es das letzte Mal war, unteranderem weil der Boden nicht immer sauber war, aber er wurde dennoch jeden 2. Tag gewischt. Das Essen war auch nicht so gut, wie das letzte Mal, aber trotzdem noch genießbar.
vera
9 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
3 jul 2021
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Wurde im alten abgewohnten Veli Mel untergebracht..vom Superior weit entfernt...Check In war nur im Plaza möglich,da die anderen Rezeptionen nicht besetzt waren..bei Nachfrage zwecks besseren Zimmer,nur gegen Aufpreis möglich...
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
M.D
29 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Es war sehr schön, für Kleinkinder ist es optimal 😊
M.D
7 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Ed
11 aug 2020
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Its a very old hotel- dont expect to much.Its good foor sleep and go out. My opinion its overprized.
Ed
5 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 aug 2019
Positief: Personeel en service
Hotel calme et très bien situé
L’hôtel est globalement très agréable, les buffets sont excellents et très variés. Les boissons à volonté sont très appréciables ! Le parc très arboré et à 100 m de la plage de sable permet de se reposer au calme. Les seuls points négatifs sont la vétusté de la salle de bain (pour le bâtiment SAHARA) et la petite taille de la chambre pour 3 personnes.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ho trovato assolutamente eccellente la ristorazione: molta varietà di cibi tuti di altissima qualità.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Nagy_Ferenc
16 aug 2019
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
No comment.....!!!!! False bild. Alte, kleine zimmer. Schlekt beth. Stinktende, laut und smutzige klima anlage. Ich habe nicht bekommen, wofür ich bezahlt habe. Es gibt nicht genügend Parkplätze. Lebensmittel sind an dritter Stelle und Bulk. Unorganisierte Menschenmengen im Restaurant. Lange Schlangen bei jeder Mahlzeit und bei jedem Rätsel.
Nagy_Ferenc
7 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
15 aug 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Family resort 2 stelle.
Deludente
Struttura vecchia, soprattutto i bagni.
Ristorante a buffet caotico
Unica nota positiva il mare e la spiaggia
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrea
14 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sajnos nincs elegendő parkolóhely a zárt parkolóban a szállodacsoport minden vendége számára. Mivel a környéken sincsenek parkolók, így rémálom a parkolás annak, aki délután érkezik.
Andrea
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marco
5 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Croazia 2019
Struttura inserita in una pineta, con servizi quali ristorante, animazione, bar comuni a più strutture dello stesso resort. Adatta soprattutto a famiglie con bimbi piccoli vista la spiaggia sabbiosa con acqua bassa . Nelle vicinanze classico insieme confuso tipico di ogni località balneare ma gli ampi spazi garantiscono tranquillità. A due passi diving, affitto di qualunque cosa è giri in barca colazione varia e abbondante cena di buon livello considerando che vengono servite circa 500 persone, mai vide si vari buffet personale gentile e disponibile, qualcuno parla anche italiano
Marco
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vesna
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nema Wi Fi signala
Vesna
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
26 jul 2019
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Klimaanlage war defekt.
Lange Wartezeiten ( Schlangen)im Restaurant
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
26 jul 2019
Gefallen: Klimaanlage und Entfernung zum Strand
Nicht so gefallen: die Softgetränke und zum Teil die Würzung der Speisen, entweder gar nicht oder versalzen.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è suddivisa in più pezzi di alloggio, arrivati non cera nessuno alla reception. Inpauriti abbiamo chiesto e cercato, alla fine abbiamo trovato la reception col personale..
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great deal. Had BF and Dinner made it so convenient.
Michael
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
6 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Barnvänlig strand
Mycket trevligt trotts hög volym från barn. Men med tanke med att det var sand strand så får man räkna med att det är mycket barn familjer som besöker stället. Hade varit trevligt om de hade en barnfri avdelining i restaurangen för oss som lider av tinnitus och tycker det är besvärligt med höga skrik.
Robert
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Frederic
31 mei 2019
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Propre, simple mais il ne faut pas y manger
Repas horribles : grosse cantine bruyante avec des plats industriels sans aucun goût ni saveur. Très décevant.
Hôtel propre. Notre chambre était rénovée mais certains bâtiments de l’hôtel sont encore dans leur jus.
Frederic
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2018
Nice and clean. Food was OK. Nice beaches. More family oriented place.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
bmb
25 aug 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
ok
Albergo/resort grande, datato ma camera con tutti i servizi base necessari. Vicino a tutte le spiagge più belle dell'isola, personale competente e gentile, rumori di pulizie la mattina presto (già dalle 7) ma comodo per chi non ha molte pretese
bmb
3 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elisa
24 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Buono ma da migliorare!!
Abbiamo soggiornato in questo hotel dal 14 al 21 agosto. L’hotel è situato in posizione strategica, a pochi passi dalla spiaggia Paradiso e di Livacina e in buona posizione per visitare l’intera isola.
Le camere dell’hotel a mio parere sono “sufficienti” , la mancanza di tende oscuranti è stato un elemento di grande fastidio, il previsto wifii (nella nostra camera ) non funzionava e la toilette non era per nulla “arieggiata”.
Il servizio di ristorazione è nella media, c’è un po’ di tutto, la cucina italiana è poco curata.
Nel complesso è stato un piacevole soggiorno.
Elisa
7 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
31 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer