Geheel appartement

Beautiful apartment for 4 people with WIFI, A/C, TV and terrace

Fotogalerie voor Beautiful apartment for 4 people with WIFI, A/C, TV and terrace

Meubilair, Flooring, Interieur Ontwerp, Hout, Keuken En Eettafel, Verdieping, Stoel, Tafel, Eetkamer, Plafond
Meubilair, Flooring, Interieur Ontwerp, Hout, Keuken En Eettafel, Verdieping, Stoel, Tafel, Eetkamer, Plafond
Een strand met een heldere lucht, bergen op de achtergrond en weinig begroeiing.
Meubilair, Flooring, Interieur Ontwerp, Hout, Keuken En Eettafel, Verdieping, Stoel, Tafel, Eetkamer, Plafond
Meubilair, Flooring, Interieur Ontwerp, Hout, Keuken En Eettafel, Verdieping, Stoel, Tafel, Eetkamer, Plafond

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful apartment for 4 people with WIFI, A/C, TV and terrace

  • Beschrijving van de accommodatie

    Het vakantieappartement "Zora" is een charmant onderkomen in een rustige omgeving in Lopar, Kroatië, gelegen op slechts 600 meter van het centrum. Het pand ligt op een gemeenschappelijk terrein van 700 vierkante meter, versierd met bloemen en bomen, dat een rustige natuurlijke omgeving creëert. De ligging direct aan een weg biedt rechtstreekse toegang voor aankomst en vertrek.

    Buitenruimtes

    Het terras meet 30 vierkante meter en is voorzien van tuinmeubilair voor buitendinen en ontspanning. Een barbecueplaats is beschikbaar voor informele maaltijden in de open lucht. De gemeenschappelijke gronden van 700 vierkante meter zijn verrijkt met bloemen en bomen en creëren een aangename en uitnodigende sfeer.

    Praktische informatie

    Het vakantieappartement beschikt over Wi-Fi. Er is een parkeerplaats ter plaatse.

    Afstanden en bezienswaardigheden

    Het zandstrand bevindt zich op 700 meter; het centrum van Lopar ligt op 600 meter. Het centrum van Rab is ongeveer 13 kilometer verwijderd. Een bakkerij bevindt zich op 210 meter van het pand; een winkel ligt op 350 meter, een café op 500 meter en een supermarkt op 600 meter. Een restaurant is gelegen op 750 meter; de dichtstbijzijnde bushalte bevindt zich op 800 meter. De veerpont is ongeveer 1,9 kilometer verwijderd.

    ===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING =====
    Indeling van de accommodatie

    Dit vakantieappartement heeft een oppervlakte van 50 m² en is gelegen op de begane grond. Het biedt plaats aan maximaal 4 gasten en beschikt over 1 slaapkamer en 1 badkamer. De woon- en eetkamer is ingericht met een slaapbank van 130 cm breed en 190 cm lang, die naast de toegewezen slaapkamer een extra slaapoptie biedt. Vanuit de woonkamer is er directe toegang tot een privéterras van 10 m² met terrasmeubilair. De slaapkamer is voorzien van 1 eenpersoonsbed van 90 cm breed en 190 cm lang, alsmede 1 Frans bed van 160 cm breed en 200 cm lang. Het appartement beschikt over 1 badkamer met douche en toilet. De open keuken is volledig uitgerust met 1 kookplaat, een oven, 3 gasvlammen, een broodrooster, een waterkoker, een vriezer en een elektrisch koffiezetapparaat.

    Voorzieningen

    De keuken beschikt over een magnetron naast de reeds genoemde apparatuur. Het appartement is voorzien van airconditioning voor een aangenaam binnenklimaat in warmere perioden. De woon- en eetkamer is uitgerust met een flatscreen-satelliet-televisie en een televisie. Een wasmachine staat ter beschikking van de gasten. Het terras is ingericht met een barbecuefaciliteit. Wi-Fi-verbinding is gratis beschikbaar in het gehele appartement.

    Overige informatie

    Het pand is aangewezen als rookvrij huis. Er is geen verwarmingssysteem aanwezig in het appartement.

    The following might be to be paid extra: Borgsom in contanten.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Lopar. Bezoek Haven van Rab en Komrcar-park als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en Paradise-strand. Bekijk onze reisgids voor Lopar
Meer appartementen in Lopar
Kaart
Senj, Lika-senj

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Paradise-strand
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Livacina-strand
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Sahara-strand
    14 min. rijden - 2.9 km
  • Maman-eiland
    22 min. rijden - 13.2 km

Lokaal vervoer

  • Rijeka (RJK) - 141 min. rijden

Restaurants

  • La Mar Bar & Kitchen
    15 min. wandelen
  • Gostonica Laguna
    9 min. wandelen
  • Bistro San Marino
    13 min. wandelen
  • Navigator
    10 min. wandelen
  • Borići
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lovely apartment for 4 guests with A/C, WIFI, TV and terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lovely apartment for 4 guests with A/C, WIFI, TV and terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely apartment for 4 guests with A/C, WIFI, TV and terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely apartment for 4 guests with A/C, WIFI, TV and terrace?

Dit appartement in Lopar ligt op 10 minuten wandelen van Kvarnergolf en Paradise-strand. Livacina-strand ligt op 1,5 km.