Isleworth Garden 2BR 2BA w/Gated Parking ligt in Osterley, een wijk in Isleworth. Royal Albert Hall en Marble Arch zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Royal Botanic Gardens, Kew en London Eye. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Twickenham Stadium of Wembley Stadion. Bekijk onze reisgids voor Isleworth
Isleworth Garden 2BR 2BA w/Gated Parking bevindt zich vlak bij Royal Botanic Gardens, Kew en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Smart-tv's van 42 cm met Netflix, streamingdiensten en digitale zenders
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: GBP 170 per accommodatie, per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 300 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Isleworth Garden 2BR 2BA w/Gated Parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Isleworth Garden 2BR 2BA w/Gated Parking inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Isleworth Garden 2BR 2BA w/Gated Parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Isleworth Garden 2BR 2BA w/Gated Parking?
Dit appartement ligt in Osterley, op 2,6 km van Thames River en op 3,9 km van Twickenham Stadium. Ook Royal Botanic Gardens, Kew en Richmond Park liggen op 10 km afstand. Osterley Underground Station ligt op 15 minuten wandelen en naar Osterley Station is het 15 minuten wandelen.