House Sleeps 2 With Parking heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij House Sleeps 2 With Parking hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met diepe ligbaden
Keukens, koelkasten en microgolfovens
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 gemeenschappelijke badkamer
Bad/douchecombinatie
Diep bad
Handdoeken inbegrepen
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in New Addington, een wijk in Croydon. Borough Market en Liverpool Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Surrey Hills en Thames River. London Eye en Sky Garden mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Croydon
Zijn huisdieren welkom bij House Sleeps 2 With Parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij House Sleeps 2 With Parking inchecken?
Inchecken kan tot: 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House Sleeps 2 With Parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat House Sleeps 2 With Parking?
Dit vakantiehuis ligt in New Addington, op 15 km afstand van Crystal Palace Park, Surrey Hills en Brockwell Park. Ook Chartwell en O2 Academy Brixton liggen op 20 km afstand. New Addington Tram Station ligt op 7 minuten wandelen en naar New Addington Tram Station is het 7 minuten wandelen.