Particuliere eigenaar

Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'.

Bed & breakfast in Lomé

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Wasservice
  • Airconditioning

Over deze buurt

Kaart
Lomé, Maritime Region

In de buurt

  • Afriklub - 1 min. rijden - 0.7 km
  • Stade de Kegue - 2 min. rijden - 1.6 km
  • Fetisjmarkt - 9 min. rijden - 8.4 km
  • Grand Marché - 10 min. rijden - 9.4 km
  • Strand van Lomé - 10 min. rijden - 9.6 km

Lokaal vervoer

  • Lomé (LFW-Gnassingbe Eyadema Intl.) - 12 min. rijden

Restaurants

  • ‪Taboo - ‬8 min. rijden
  • ‪La Bruschetta - ‬5 min. rijden
  • ‪Maison Des Paysans - ‬7 min. rijden
  • ‪Pizzeria Le Rocher - ‬9 min. rijden
  • ‪Doren Food - ‬10 min. rijden

Over deze accommodatie

Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'.

Hoogtepunten van de accommodatie
Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'. biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'. zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • 1.5 badkamers met douches en haardrogers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi

Voorzieningen

  • Wasserij

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Meer

  • Airconditioning
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Wasmachine

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'.?

Ja, bij Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'. zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'.?

Deze bed & breakfast in Lomé ligt op 15 minuten wandelen van Stade de Kegue en Afriklub. Ook Marché des Féticheurs en Ambachtsdorp liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Harmony Residence in Lomé kegué 10mns from the airport and 15mns from the beach'.