East Lombok Dive Hotel - Hostel

1.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

East Lombok Dive Hotel - Hostel

  • Hostel vlak bij Gili Kondo
  • East Lombok Dive Hotel - Hostel bevindt zich dicht bij Gili Bidara en Gili Petagan en biedt een gratis continentaal ontbijt, een terras en een koffiebar/café. Dit hostel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand, dineren aan zee en mogelijkheden om te duiken. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke gezinsrestaurant met internationale gerechten, Plat du jour, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals snorkelen, rondvaarten doen en wandelen/fietsen. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een bibliotheek zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Fietsverhuur, bagageopslagruimte en strandlakens
    • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, scooterverhuur en hulp bij uitstappen/tickets
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort met luxe beddengoed en airconditioning, bovenop leuke voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Kinderstoelen, babybadjes en kinderboeken
    • 3 badkamers met regendouches
    • Privétuinen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.30 uur.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden en katten zijn toegestaan

Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 350000 per voertuig (enkele reis)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij East Lombok Dive Hotel - Hostel?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij East Lombok Dive Hotel - Hostel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij East Lombok Dive Hotel - Hostel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat East Lombok Dive Hotel - Hostel?

Dit hostel in Labuhan Lombok ligt aan het strand, in een nationaal park en op 5 km afstand van Gili Kondo en Gili Bidara. Gili Petagan ligt op 6,3 km.

Beoordelingen

6,8