B&B AniMo ligt in Loceri. Bezoek Torre di Bari en Nuraghe S'Ortali 'e su Monti, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spaggia di Cea en Torre di Bari-strand. Osservatorio Astronomico 'Monte Armidda' en Vitivinicola Antichi Poderi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Loceri
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis parking. Elk appartement biedt 2 badkamers en een waterkoker, plus gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Je vindt er tevens een douche en een strijkplank/strijkijzer.
B&B AniMo heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders.
Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Loceri is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Terras
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT091039C1000E6484
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
B&B AniMo Villa
B&B AniMo Loceri
B&B AniMo Villa Loceri
B B AniMo
B&B AniMo Loceri
B&B AniMo Apartment
B&B AniMo Apartment Loceri
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B AniMo?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij B&B AniMo inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij B&B AniMo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat B&B AniMo?
Dit appartement in Loceri ligt op 10 km afstand van Spaggia di Cea, Wijnmakerij Vienna Alberto Loi en Funny Diving School. Ook Ogliastra Duiken en Torre di Bari-strand liggen op 15 km afstand.