Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Casa Llibertat





Een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin verwelkomen je bij Casa Llibertat. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij deze bed & breakfast.
Geniet van een sauna of een bubbelbad om tot rust te komen en verwen jezelf met een lichaamsbehandeling, een gezichtsbehandeling of een massage. Naast een entertainmentruimte buiten, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps.
Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Deluxe kamer laden

Deluxe kamer
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Airconditioning
Aparte slaapkamer
Luxe beddengoed
Alle foto's voor Premium kamer laden

Premium kamer
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Airconditioning
Aparte slaapkamer
Luxe beddengoed
Een donzen dekbed
Lakens van Egyptisch katoen
Alle foto's voor Premium huisje laden

Premium huisje
Hoogtepunten
Een gemeubileerde patio
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Airconditioning
Verwarming
Kitchenette
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Casa Llibertat ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Lliber. Strand van Dénia en Club de Golf Oliva Nova zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de la Fossa en Playa Albir. Ozone Bowling en Moraira Park zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals paardrijden, rotsklimmen en mountainbiken.

Camí Albert 25, Lliber, Alicante, 03729
In de buurt
- Jalon-vallei - 6 min. rijden - 4.9 km
- Portal de la Marina - 15 min. rijden - 17.3 km
- Golfclub La Sella - 17 min. rijden - 16.6 km
- Playa de la Fossa - 20 min. rijden - 14.7 km
- Playa Les Rotes - 28 min. rijden - 27.5 km
Restaurants
- Bar Rull - 4 min. rijden
- Ausiàs - 17 min. rijden
- Musette Cafe - 7 min. rijden
- Cerveceria Rei Jaume - 17 min. rijden
- Velosol Cyclingbar - 4 min. rijden
Over deze accommodatie
Casa Llibertat
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 maart tot 01 december
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Llibertat Lliber
Casa Llibertat Bed & breakfast
Casa Llibertat Bed & breakfast Lliber
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Llibertat
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Voorzieningen
10/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
Reisde met partner
20 aug 2023
Positief: Voorzieningen
4 nachten verbleven in augustus 2023