Geheel appartement·Particuliere eigenaar

La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room

Dit appartement in Livorno is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room

Interieur
Exterieur
Terrein van de accommodatie
Terrein van de accommodatie
Interieur
La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room biedt onder andere een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Airconditioning
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room

Dit appartement in Livorno is voorzien van een keuken
Dit rookvrije appartement beschikt over een tuin. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Er zijn gemakken als een koffie/theemaker en een eettafel, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.

In dit appartement in Livorno is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van smart-tv.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandstoelen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Tuin
  • Tuinmeubels

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Livorno. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Livorno. Ga naar Tirrenia Beach en Strand van Marina di Pisa als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Armando Picchi of PalaLivorno.
Kaart
Livorno, Provincia di Livorno

In de buurt

  • Accademia Navale - 5 min. rijden - 4.3 km
  • Acquario di Livorno - 6 min. rijden - 4.3 km
  • Terrazza Mascagni - 6 min. rijden - 5.0 km
  • Haven van Livorno - 7 min. rijden - 4.9 km
  • Monumento dei Quattro Mori - 7 min. rijden - 4.9 km

Lokaal vervoer

  • Kabeltrein van Montenero - 8 min. rijden
  • Centraal Station Livorno - 10 min. rijden
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 25 min. rijden

Restaurants

  • ‪Bar Aurelia - ‬4 min. rijden
  • ‪All'Improvviso - ‬4 min. rijden
  • ‪Tap Room By Birrificio Clandestino - ‬5 min. rijden
  • ‪Bon Ton - ‬4 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room?

Dit appartement in Livorno ligt en op 5 km afstand van Cimitero della Misericordia, Ludique en Museo di Storia Naturale del Mediterraneo. Ook Villa Fabbricotti en Biblioteca Labronica liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over La Villa Apartments - 4 beds - Private Parking includedwith Room

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk

5 externe beoordelingen