Hotel Parè ligt nabij pretparken en in de bergen in Livigno. Bezoek culturele hoogtepunten MUS! Museo di Livigno e Trepalle en Nationalparkszentrum Zernez. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Wintersportplaats Livigno en Teola Pianoni Bassi-skilift. Reis je met kinderen? Overweeg dan Scuola Italiana Sci Valdidentro en Zwitsers Nationaal Park. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skipistes. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sneeuwscooteren of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Livigno
Via Gerus 118, Livigno, SO, 23041
In de buurt
Wintersportplaats Livigno
1 min. wandelen - 0.0 km
Mottolino Fun Mountain
2 min. wandelen - 0.2 km
Teola Pianoni Bassi-skilift
2 min. wandelen - 0.2 km
Larix Park
5 min. wandelen - 0.4 km
Carosello 3000
5 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Celerina/Schlarigna Staz - 41 min. rijden
St. Moritz (SMV-Samedan) - 57 min. rijden
Restaurants
Al Mónd Véi
17 min. wandelen
La Piöda
4 min. rijden
Goloseria Galli
17 min. wandelen
Tipo Coffe & Morr
3 min. rijden
Hotel Astoria
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Parè
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Wintersportplaats Livigno
Een terras, een bibliotheek en een wasserij verwelkomen je bij Hotel Parè. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met toegang tot de piste, gratis vervoer van/naar de skipistes en mogelijkheden voor alpineskiën. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Panorama Restaurant, serveert ontbijt, lunch en diner. Maak gebruik van een fitnesscentrum en doe mee aan activiteiten zoals sleeën, mountainbiken en snowboarden. Gratis wifi in de kamer, een open haard in de lobby en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, lokale shuttleservice en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Parè hebben leuke bijkomstigheden zoals badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bidets en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 26 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis skishuttle
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Panorama Restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Gratis fietsenverhuur
Mountainbiken
Piano
Sauna
Ski-opslag
Skiën
Skilessen
Skipassen
Skiverhuur
Sleeën
Snowboarden
Sportschool
Toegang tot skipiste
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Extra bed (toeslag)
Kinderopvang op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum (80 vierkante meter)
Vergaderruimte
Buiten
In de bergen
Terras
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
4 etages
Gebouwd in 1970
Open haard in de lobby
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 26 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Bureau
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in mei en oktober gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Tot 15 kg per huisdier
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10 per dag
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 10 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Parè over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Parè?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een maximumgewicht van 15 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Parè inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Parè uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Parè?
Dit hotel in Livigno ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Teola Pianoni Bassi-skilift en Wintersportplaats Livigno, en is ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of sneeuwschoenwandelen. Ook Mottolino Fun Mountain en Larix Park liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Parè
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
7,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 40 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 40 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 40 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 40 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 40 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rogier
25 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Na overplaatsing toch erg goed.
Ik ben overgeplaatst naar het hotel ernaast doordat er een leiding was gesprongen. Die service was echt subliem en het andere hotel was ook uitstekend. Wel elke dag wat last van stampende kinderen op de gang.
Rogier
7 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Chiara
2 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
bel week end !!!!
Ci siamo trovati molto bene !
Chiara
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
stefano
23 apr 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Due giorni in un hotel non all'altezza di Livigno
Il voto complessivo del soggiorno è negativo.
Ha influito molto la qualità del cibo del ristorante: piatti di bassa qualità e lontani dallo standard della Valtellina. Primi e dolci assolutamente da rivedere. Sgradevoli persino i croissant della colazione e la crostata (quella di un semplice supermercato sarebbe stata meglio).
La struttura è inoltre datata e a nostro avviso merita un restyling.
Unita nota positiva, il personale gentile e disponibile e la posizione accanto alle piste.
stefano
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 apr 2019
Negatief: Voorzieningen
Personal und zimmer ok , Spa braucht renovation ist alles alt, - sonst ist gut. Nahe piste aber weiter weg von zentrun
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michal
3 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
V hotelu jsme byli již poněkolikáté a líbí se nám. Jen by asi potřeboval rekonstrukci, už má své za sebou. Služby personálu výborné.
Michal
4 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
24 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Letto cigolante e scomodo
Pulizia ok
Colazione vista panoramica fantastica .... Ma poca scelta di cibo a tempo quasi scaduto
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
17 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and close to lift. Its a black run back to the hotel though so begineers need to bus to the other slopes. Had a single room with a single bed. didnt know they still existed) but comfy enough and plenty of space to rest at the end of a hard day.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GIACOMO
9 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
LIVIGNO SHOW
1a vez em livigno inesquecivel, hotel na frente da pista de esqui e snowboard MOTTOLINO, atenção iniciantes pois a pista pra voltar pro hotel é preta, pode dar a volta e pegar o onibus do outro lado pela pista azul. Jantar e café da manhã excelente. Aluguel de esqui e snowboard dentro do hotel. Piscina interna um pouco fria como a maioria na Itália.
GIACOMO
1 nacht verbleven in februari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ALAIN
16 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superweek
Hôtel accueillant et familiale personel et direction
ALAIN
3 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Claudio
30 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stralivigno
Tre stelle nella norma con arredamenti un po' datati, cena e colazione abbondanti ma non di altissima qualita'
Claudio
1 nacht verbleven in juli 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
May-Britt
19 feb 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
Ok hotel lige ud for pisten
Ok hotel til prisen. Lidt slidt. Sengene ikke for gode. Morgenmaden var god, kaffen elendig hvis du ikke bestille en fra baren.
May-Britt
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessandro
27 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel carino con vista su Livigno
Accoglienza e cordialità, sono il punto forte di questo hotel. Adatto alle famiglie. Accolgono anche cani di piccola taglia con piccolo supplemento. Cibi di prima qualità. Potrebbero essere migliorati i letti e il bagno che risentono degli anni. Nel complesso, consigliatissimo.
Alessandro
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thorsten
8 feb 2016
Positief: Netheid, personeel en service
direkte Nachbarschaft zum Skigebiet
tolle Lage
Thorsten
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 feb 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Mycket bra service
Vi hade bokat angränsande rum genom hotels.com då vi har små barn som inte kan bo själva. När vi kom fram hade vi dock fått rum som inte var angränsande. Eftersom hotellet var fullt så gick det inte att ge oss de rummen vi hade bokat utan vi fick tränga ihop oss i samma rum. Inte riktigt vad jag hade hoppats på. Vi fick viss kompensation på priset men tyvärr också en vecka med sämre sömn. Personalen på hotellet och restautangen var väldigt trevliga och service minded. Dom var den stora behållningen fakstiskt förrutom skidåkningen. Läget med ski in - ski out var perfekt men det finns också gratisbussar man kan ta till de andra delarna av systemet. Dessutom bekvämt med skiduthyrning i hotellet. Hotellets inredning är bedagad men det är rent och välstädat. Bra frukost och middagar. Barnen hade sett fram emot att bada i polen men när de väl gjorde det tyckte dom att den var kall och ville inte bada igen.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Gaia
26 aug 2013
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Non proprio il massimo...
Cattiva pulizia, personale che serve le colazioni piuttosto scortese e di nuovo manca attenzione alla pulizia (stoviglie che cadono o vengono usate da altri le abbiamo viste rimmetere al tavolo).
Posizione non granchè perchè la strada di sotto è un pò rumorosa.
Gaia
Geverifieerd
6/10 – Matig
Cristian
21 aug 2013
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel pare'
Personale gentilissimo niente da dire ma per il resto molto scadente dalle camere alla piscina ,si puo' trovAre di meglio
Cristian
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marco
17 aug 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
servizio eccellente
anche se solo per una notte,siamo rimasti molto soddisfatti.personale molto disponibile e cortese.
Marco
Geverifieerd
8/10 – Goed
alytamo
27 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
letti comodi
sereno rilassante e siamo state coccolate la camera molto pulita e confortevole
alytamo
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 aug 2012
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Buono per vacanze brevi
Ottima posizione, buona disponibilità e gentilezza del personale.
Le camere sono leggermente rumorose ma accettabili per il rapporto qualità-prezzo.
Piacevole il centro benessere con piscina coperta
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 aug 2012
Positief: Personeel en service
Sympathisches und biker-freundliches Hotel
Empfang und Service waren hervorragend und sehr freundlich. Das Hotel ist extrem biker-freundlich (super Einstellmöglichkeiten, spezielle günstigere Bikermenüs, kleine Bikewerkstatt). Ausstattung und Gestaltung des Hotels sind schon etwas in die Jahre gekommen, aber noch in gutem Zustand. Insgesamt ein sehr angenehmer Aufenthalt und somit jedem Biker zu empfehlen.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
angela
18 aug 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
proximiter de livigno
grande chambre service bien malheureusement au petit déjeuner il manque les produit typiquement italien comme le cappuccino et le panino l hôtel bien situer un bus et disponible pour livigno tous les quart d heure en plus il et gratuit
angela
Geverifieerd
6/10 – Matig
Micha + Armin
14 aug 2012
Positief: Netheid, personeel en service
Für eine Nacht okay...
Das Hotel liegt etwas außerhalb von Livigno (ca. 10 min. Fußweg). Es hat einen etwas verblichenen Charme. Die Zimmer sind sauber und ordentlich. Das Frühstück ist in Ordnung - der Kaffee wirklich lecker! Das Menü abends ist allerdings nicht empfehlenswert gewesen! Und Fahrräder sollte man sich auch woanders leihen. Der Verleih ist zwar kostenlos, die Räder aber ziemlich schrottig.
Micha + Armin
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Therese
14 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
dårlig vedlikeholdt og misvisende bilder
Hotellet var helt greit,men det svarte ikke til forventningene. Det ligger 1km fra sentrum,noe som er kjedelig på sommerstid. Bildene på hotels.com bør byttes ut. Det er mye mer slitt og ustelt enn hva bildene viser. Dårlig vedlikeholdt. Frokosten var helt grei. Kommer ikke til å reise tilbake hit. Vil ikke anbefale dette til andre.
Therese
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ola
27 feb 2012
Positief: Personeel en service
Hotell Pare Livigno
Ett lite slitet hotell , men med mycket trevlig personal,nära till backe samt bussar.
frukosten var kanon,och med pool i källaren samt rekreaktion.
ligger på infarten av byn ,så lätt att finna.
tycker kanske priset är lite för högt i förhållande till standard, tidigare varit 4 stjärnor men nu 3 .