Titanic Hotel Liverpool bevindt zich in Vauxhall, een wijk in Liverpool, en ligt aan het water. Liverpool ONE en Cheshire Oaks Designer Outlet zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar The Beatles Story Museum en Knowsley Safari Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Anfield Stadium of kies voor een avondje uit bij The Devonshire. Bekijk onze reisgids voor Liverpool
Stanley Dock, Regent Road, Liverpool, England, L3 0AN
In de buurt
Cavern Club
4 min. rijden - 2.4 km
Veerbootterminal Liverpool Pier Head
4 min. rijden - 2.7 km
Liverpool ONE
4 min. rijden - 2.7 km
Royal Albert Dock
5 min. rijden - 3.0 km
Tabaksmagazijn Stanley Dock
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Moorfields - 20 min. wandelen
Liverpool (LPL-John Lennon) - 37 min. rijden
Restaurants
Panoramic 34 Restaurant
18 min. wandelen
Tim Hortons
3 min. rijden
Bold Street Coffee
18 min. wandelen
McDonald's
20 min. wandelen
Costa Coffee
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Titanic Hotel Liverpool
Hotel met een chique stijl niet ver van Royal Albert Dock
Een terras, een droogkuis/wasserijservice en een bar verwelkomen je bij Titanic Hotel Liverpool. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen en verwen jezelf met een body wrap, een body scrub of een lichaamsbehandeling. Het plaatselijke restaurant met Britse gerechten, Stanleys Bar and Grill, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Gratis wifi in de kamer, een healthclub en een conferentiecentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een 24-uurs receptie
Een feestzaal, conciërgeservice en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het restaurant en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 153 kamers bieden volop comfort dankzij 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en lakens van Egyptisch katoen
Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
Flatscreentelevisies met digitale zenders
Waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Tourism, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (GBP 10 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: GBP 18 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Stanleys Bar and Grill
Dingen om te doen
Fitnesscentrum
Sauna
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum (130 vierkante meter)
Buiten
Aan het water
Terras
Spa
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De ontbijtservice van deze accommodatie is alleen beschikbaar op reservering. Je dient deze 24 uur voor aankomst aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 50 per verblijf.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: GBP 2.40 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer GBP 18.00 per persoon
Betaald parkeren: GBP 10 per nacht
Toeslag voor extra bed: GBP 50 per verblijf
Het tarief voor faciliteiten is inclusief gebruik van: de sauna, fitnessfaciliteiten
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je toegang tot de thermische ruimte en het zwembad voor hydrotherapie wilt reserveren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden niet tot het zwembad, de healthclub en de fitnessfaciliteiten toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Liverpool
Hotel Liverpool Titanic
Hotel Titanic Liverpool
Liverpool Hotel Titanic
Liverpool Titanic
Liverpool Titanic Hotel
Titanic Hotel
Titanic Hotel Liverpool
Titanic Liverpool
Titanic Liverpool Hotel
Titanic Hotel Liverpool Hotel
Titanic Hotel Liverpool Liverpool
Titanic Hotel Liverpool Hotel Liverpool
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Titanic Hotel Liverpool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Titanic Hotel Liverpool?
Vandaag, 17 mrt. 2026, kost een verblijf bij Titanic Hotel Liverpool van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 118, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost GBP 10 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Titanic Hotel Liverpool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Titanic Hotel Liverpool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Titanic Hotel Liverpool?
Dit hotel in Vauxhall bevindt zich op enkele stappen van Tabaksmagazijn Stanley Dock en op 5 km van Royal Albert Dock en Anfield Stadium. Ook Royal Liver Building en Cunardgebouw liggen op 2 km afstand. Station Moorfields ligt op 20 minuten wandelen en naar Station Sandhills is het 20 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Titanic Hotel Liverpool
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1647 van 2126 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.647
Gastenscore: 8 - Goed. 299 van 2126 beoordelingen
8 - Goed
299
Gastenscore: 6 - Redelijk. 112 van 2126 beoordelingen
6 - Redelijk
112
Gastenscore: 4 - Matig. 30 van 2126 beoordelingen
4 - Matig
30
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 38 van 2126 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
38
Beoordelingen
8/10 – Goed
Joyce
1 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastisch hotel. Ruime kamers. Vlakbij Albert Dock. Directe omgeving nog niet bebouwd/in ontwikkeling waardoor het wat minder uitlokt om te wandelen
Joyce
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Tristan
Zakenreiziger
23 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tristan
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Rachel
18 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very spacious room and bathroom, nice overall vibe and very polite staff!
Rachel
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Wim
Zakenreiziger
17 mrt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice hotel and room. Problem is the staff as in a lot of hotels. As a hotel guest I was told that the restaurant was full, called room service 3 X before someone picked up...
Wim
2 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Amy
Reisde met partner
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best spa hotel in Liverpool
Amy
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Tina
Reisde met partner
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
absolutely amazing hotel everyone and everything is 100%
Tina
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Christabella
Reisde met partner
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful all round hotel staff ambiance hotel facilities literally everything first class
Christabella
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Janet
Reisde met familie
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Large comfortable room and good bathroom. Staff professional but friendly. Excellent hotel will return.
Janet
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Jasber
8 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Problem with staff taking drinks orders and paying attention to customer. Spa over booked and cost to use. Overall hotel is a good stay but is a bit out of the way from Liverpool City Centre.
Jasber
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Jasber
Reisde met een groep
8 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Usually first class service but this time it was lack lustre for someone who stays there often. Poor customer service from staff who did not even attempt to take our drinks order and then the Spa was over booked and you had to pay to use the facilities. Would definitely look for an alternative venue next time, note to management guests should not be charged .. period.
Jasber
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
GARY
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely big rooms and very comfortable bed .
Breakfast was ine of the best in any hotel I have stayed at
GARY
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Gary
Reisde met partner
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pillows were a tad uncomfortable but the Hotel was fantastic. Our room was huge and very comfortable indeed. Excellent staff. Will definitely stay again next time we are in Liverpool. (Everton were playing on the Tuesday night, ALL the roads were closed and it was difficult to get back to the hotel after a day out at Albert Dock)
Gary
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Tracy
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel and the rooms were massive. My only complaint was that hotel guests have to pay £20 to use the swimming pool as it includes the whole spa experience, I just wanted a 20 minute swim before breakfast so wasn't prepared to pay £20
Tracy
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jean
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous hotel - we booked several rooms for family to celebrate my partners 70th !! Everything was perfect !!
Jean
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Kevin
Reisde met partner
26 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was huge and hotel exceptional, not cheap but worth it
Kevin
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Alexandra
Reisde met partner, Reisde met familie
26 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was amazing. All staff were amazing. Hotel and spa staff were excellent. Will be going back for longer next time
Alexandra
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
michael
Reisde met partner
26 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the hotel. Beautifully done and brilliant staff. The rooms are very spacious and comfortable. The food in the restaurant was very good. Would have liked to give 5 star however there were a couple of issued. Firstly the bar area was cold. People sitting having a drink with coats on. We decided only to have one then retire. I dont like cold. It was mostly caused by poeple waiting in the large entrance causing the main doors to remain open. The second was the thermal spa. This was an expensive extra cost which had to be booked. Unfortunately although the spa was fantastic there was not enough beds considering it was appointment led. There were no hooks for towels and robes for the people who had no bed. Also as it is on time slot basis, several people leave at the sam time. There are only two showers and one toilet in each changing room leading to long waits.
michael
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
joanne
Reisde met een groep
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel. Large clean rooms with everything you need. Would definitely stay again and would recommend.
joanne
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Fynn
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great facilities and lovely staff
Fynn
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
michael
22 feb 2026
michael
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Harry
Reisde met partner
22 feb 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Not worth the money staff wasn’t helpful at all
Harry
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
John
21 feb 2026
John
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Reuben
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay , but the spa availability wasn’t great that could be improved in some way.
Reuben
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Alex
Reisde met partner
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were happy, friendly and always happy to help. The room was beautiful, the beds were really comfy. We had a fabulous stay and would definitely go again. 5 star all round.