dit aparthotel ligt in Liverpool City Centre, een wijk in Liverpool. Reizigers die graag shoppen kunnen dat doen bij Liverpool ONE en Cheshire Oaks Designer Outlet. Als je op zoek bent naar een andere soort activiteit, ga dan naar Royal Albert Dock. Maritiem museum van Merseyside en The Beatles Story Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Liverpool
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Infinity Partypadsliverpool Hen and Stag Welcome?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Infinity Partypadsliverpool Hen and Stag Welcome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Infinity Partypadsliverpool Hen and Stag Welcome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Infinity Partypadsliverpool Hen and Stag Welcome?
Dit aparthotel ligt in Liverpool City Centre, op 5 minuten wandelen van Royal Court Theater en Liverpool ONE. Ook Royal Albert Dock en Anfield Stadium liggen op 5 km afstand. Station Moorfields ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Liverpool Lime Street Station is het 5 minuten wandelen.