Sylvie Steinhardt, Wohnung 4 ligt in List. Sylt-golfclub en Haven van Rømø zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Schiereiland Ellenbogen bezoeken. Sylter Welle en Sylt Aquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor List
Overweeg een verblijf bij Sylvie Steinhardt, Wohnung 4 en geniet van een terras, een tuin en een speeltuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Barbecues en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Sylvie Steinhardt, Wohnung 4 bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Keukens met koelkasten, microgolfovens en kookplaten
Zijn huisdieren welkom bij Sylvie Steinhardt, Wohnung 4?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Sylvie Steinhardt, Wohnung 4 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sylvie Steinhardt, Wohnung 4 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Sylvie Steinhardt, Wohnung 4?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in List ligt op 10 minuten wandelen van Erlebniszentrum Naturgewalten, Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Waddenzee. Ook Oststrand List en Nationaal Park Vadehavet liggen op 5 km afstand. Haven van List, Sylt ligt op 5 minuten wandelen.