Landgasthof Altes Kurhaus ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Lisberg. Bezoek culturele hoogtepunten Konzerthalle Bamberg en Diözesanmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Natuurpark Hassberge en Kath. Pfarramt St. Otto. Reis je met kinderen? Overweeg dan Lavendellabyrinth of ga naar Brose Arena om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Haal je golfclubs tevoorschijn en ga de dichtbijgelegen linksbaan op voor een golfles of kies voor een activiteit zoals rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Trabelsdorf
Seeleite 1, Trabelsdorf, Lisberg, BY, 96170
In de buurt
Naturpark Steigerwald
1 min. wandelen - 0.0 km
Natuurpark Frankische Zwitserland-Veldenstein Bos
1 min. wandelen - 0.0 km
Kathedraal Bamberg
22 min. rijden - 16.5 km
Oud stadhuis
24 min. rijden - 17.9 km
Klein Venetië
21 min. rijden - 16.6 km
Lokaal vervoer
Station Hallstadt (b Bamberg) - 22 min. rijden
Nuremberg (NUE-Nuremberg Airport) - 67 min. rijden
Restaurants
Mainlust
9 min. rijden
Altes Kurhaus
2 min. wandelen
Brauerei Kundmüller
6 min. rijden
Landgasthof Schramm
10 min. rijden
Asia Palast
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Landgasthof Altes Kurhaus
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid aan het meer
Geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin bij Landgasthof Altes Kurhaus. Actieve reizigers kunnen mountainbiken, vissen en volleyballen bij dit hotel. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met Duitse gerechten, Wirtschaft, serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Naast een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Toegang tot een buitenzwembad in de buurt
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en vervoer vanaf het treinstation
Hulp bij uitstappen/tickets, een kluis bij de receptie en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Landgasthof Altes Kurhaus hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, pillowtopmatrassen en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
Baby-/kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: EUR 19,90 per persoon
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Wirtschaft
Dingen om te doen
Beachvolleyballen
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Fietsenverhuur
Fietsreparatieruimte
Kookcursussen
Mountainbiken
Piano
Sauna
Speeltuin
Vissen
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Speeltuin
Toegang tot buitenzwembad in de buurt
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
170 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een meer
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
3 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1921
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Oplaadmogelijkheden voor elektrische fietsen
Roken is niet toegelaten
Veganistische gerechten
Vegetarische gerechten
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluis
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is van vrijdag t/m zondag geopend tussen 07.00 uur en 22.00 uur, en van maandag t/m donderdag tussen 07.00 uur en 11.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19.90 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Landgasthof Altes Kurhaus over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Landgasthof Altes Kurhaus?
Vandaag, 4 jul. 2026, kost een verblijf bij Landgasthof Altes Kurhaus van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 135, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Landgasthof Altes Kurhaus?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Landgasthof Altes Kurhaus inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Landgasthof Altes Kurhaus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Landgasthof Altes Kurhaus?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Lisberg ligt aan het water, vlak bij Naturpark Steigerwald en Natuurpark Frankische Zwitserland-Veldenstein Bos. Ook Natuurpark Hassberge en ERTL Shopping liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Landgasthof Altes Kurhaus
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 53 beoordelingen
10 - Uitstekend
30
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 53 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 53 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 53 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 53 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Madita
3 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Zimmer super, Frühstück super, Umgebung super und Personal sehr nett.
Madita
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christina
1 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Übernachten im Grünen
Schöne ruhige Lage mit gepflegtem Garten in dem man Abends sein Bier genießen kann.
Christina
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrice
29 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit déjeuner exceptionnel.
Cet endroit hors des entiers battus est vraiment très pittoresque. C'est un très très bon arrêt routier! Le véritable point fort est le petit déjeuner exceptionnel, avec des produits bios locaux, tout simplement le meilleur petit déjeuner typique qu'il m'ait été donné de manger en allemagne!! Merci!!! Je n'ai hélas pas testé le repas du soir car j'étais trop fatigué avec la route, mais je suppose qu'il est tout aussi bon.
Patrice
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Helga
1 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Diensttag und Mittwoch Ruhetag, für alle!!!!!
Wie ich ankam, empfing mich ein Schild Ruhetag. Ich dachte das sei für die Laufkundschaft, aber nein keine Speisen oder Getränke zu erhalten. Ich wieder ins Auto und einen Gasthof gesucht, denn ich hatte Hunger. Das Zimmer ging. Am 2. Tag das selbe: Frühstück und danach war ich auf mich selbst gestellt. Also kein Urlaub!!!!! Ich verlange die Hälfte meiner Kosten für die Unterkunft zurück, da ich dort gezwungen war mich anderweitig zu versorgen.
Helga
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Caroline
4 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een prachtige locatie, lichte schone kamer, heel goed bed, uitgebreid ontbijt, hond was welkom.
Receptie na 12.00u gesloten, inchecken doe je dan zelf, kamerkaartje op naam staat klaar op de balie.
Op dinsdag en woensdag restaurant gesloten, dus voor diner moet je dan ergens in de omgeving terecht.
Koelkast met frisdrank is dan wel beschikbaar voor gasten, maar helaas geen koffie.
Caroline
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
G.M.M.R Willems van
3 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijn door familie gerund hotel . Met hard werkend personeel . Kwaliteit van ontbijt en diner prima
G.M.M.R Willems van
4 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ger
18 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect
Alles is prima bevallen.
Vriendelijke service en een zeer mooie, rustige ligging.
Ger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ursula
7 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Empfehlenswert
Ich bin aus beruflichen Gründen regelmäßig im Alten Kurhaus. Es ist ein familiengeführtes kleines, persönliches Hotel, das ich sehr empfehlen kann.
Die Rezeption ist nicht an allen Tagen ganztägig besetzt. Der Check-In funktioniert aber trotzdem super. Die Zimmerkarten werden hinterlegt. Die Zimmer haben eine gute Größe, viele Zimmer haben Balkon mit schönem Ausblick auf Garten oder die Teiche direkt neben dem Hotel. Die Zimmer inkl. Bad sind sehr sauber. Die Betten sind bequem. Die Auswahl am Frühstücksbuffet ist ausreichend, mit vielen frischen Produkten. Preis/Leistung völlig in Ordnung. WLAN ist je nach Lage des Zimmers gut bis etwas schwach. Parkplätze sind ausreichend vorhanden. Viele nette Kleinigkeiten, Skulpturen etc. sowie viele Sitzgelegenheiten im Außenbereich machen es gemütlich. Es ist eine Gartensauna vorhanden (5 €), die man jederzeit nach Anmeldung nutzen kann. Direkt vorm Hotel gibt es einen kleinen Schwimmteich.
Die Umgebung ist ausgesprochen ruhig. Man hört abends und morgens nur Vögel und Frösche. Kein Straßenlärm zu hören. Direkt vom Hotel aus kann man zu Wanderungen/Spaziergängen aufbrechen. Mit dem Auto sind es nach Bamberg ca. 15 Min. Ich werde auch in Zukunft noch häufig dort absteigen.
Ursula
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ramona
6 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel ist aussen sehr liebevoll hergerichtet. Der Speisesaal und die renovierten Abschnitte sind farblich sehr dekorativ und alles ist aufeinander abgestimmt. Es scheint eine Zusammenarbeit mit einer Malerin zu geben, deren Werke im gesamten Hotel zu finden und käuflich sind. Das gibt dem Hotel eine zusätzliche Atmosphäre. Auch das Thema Fisch zieht sich durch und gibt Struktur. Hinter dem Hotel sind Fischteiche, wo auch ein Fischotter wohnt.
Ramona
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dorothea
14 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles perfekt
Dorothea
6 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
10 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben die Unterkunft als Zwischenstopp gebucht und wollten dann gar nicht mehr weiter fahren, so schön war es. Auf jeden Fall eine Empfehlung
Robert
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Harald
17 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekter Aufenthalt
Sehr ruhig gelegenes Hotel mit exzellenter Küche speziell durch die eigene Fischzucht. Der Standort ist sehr idyllisch und lädt zum Entspannen ein. Sehr freundliches Personal. saubere und moderne Zimmer.
Harald
2 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thomas
10 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super für business und Urlaub
Bereits das zweite Mal, habe ich in diesem Hotel eingecheckt und war wieder sehr zufrieden. Preis/Leistung echt unschlagbar.
Wenige Kilometer von Bamberg entfernt - perfekt auch für Kurzurlaub.
Vor Ort ein Badesee - der auch nicht überlaufen ist.
Thomas
1 nacht verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katrin
31 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Idyllisch gelegenes, sehr schönes Hotel
Sehr schönes Hotel, ruhige Lage direkt am See, super freundliches Personal und ein tolles Frühstück. Klasse Preis- Leistungs- Verhältnis. Die Zimmer waren gemütlich und mit Balkon. Sehr gerne wieder...
Katrin
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 mei 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Roligt - natur - omgivelser
Vi havde ingen viden om at det (torsdag) var hotellets 'ruhetag' - så der ingen til at tage imod os da vi ankom efter 10 timers kørsel. Døren var låst, men heldigvis dukkede der en mand op og lukkede os ind - lidt specielt. Men ellers fin service, da der kom personale på igen fredag.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ruhige Lage, womit die doch etwas hellhörigen Zimmer adäquat ausgeglichen werden
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
15 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wir waren auf Montage. Hier konnten wir uns nach einem leckeren Abendessen gut entspannen.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Klaus Martin
22 okt 2016
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Landgasthof Rustikal
Leider hatte das Hotel Ruhetag. Das war schwierig für die gesamte Reise und den Wohlfühlfaktor
Klaus Martin
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roger
21 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente!
O hotel é um negócio familiar, sendo que, ainda possuem um ótimo e premiado restaurante (por preços bem dignos). O atendimento foi muito bom, excelente o atendimento realizado pelo Axel, boa pessoa, gentil e competente. Melhor hotel da viagem.
Roger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jens
17 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles TOP
Ein super Hotel, wo alles bestens abgestimmt ist und man sich sofort wohl fühlt.
Jens
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steffen
12 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gutes hotel.
Soweit alles in Ordnung, keine Beanstandungen. Gerne wieder...
Steffen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
15 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nettes Hotel auf dem Land
Wir haben zu viert 2 N ächte dort verbracht. Tagsüber haben wir Sightseeing in Bamberg gemacht. Einen Abend haben wir dort gegessen. Wir haben allle Fisch gegessen, der übrigens hervorragend war. Das Frühstücksbuffet ist reichhaltig und lecker. Leider war man am anderen Abend nicht bereit, uns nach 11:00 Uhr noch ein Getränk (nicht einmal für das Zimmer) zu verkaufen. Ansonsten war alles schön, sauber und das Personal freundlich.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rainaldo
28 mrt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Recommended
I would recommend this hotel highly. Quiet location and great for walks.
Rainaldo
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hubi
14 dec 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schönes Hotel
Schönes Zimmer u. sehr schönes Bad. Frühstück sehr lecker u. ausreichend! kostenloses Parken
Hubi
Geverifieerd
8/10 – Goed
Manuel Rott
10 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolle Lage
Von außen unscheinbar, innnen sehr schön. Küche könnte etwas besser werden. Jederzeit eine gute Empfehlung!