URBANAUTS FLATS Cubierta bevindt zich in Innenstadt, een wijk in Linz, en ligt vlak bij het vlonderpad. Swingolf Linz en Donau Golf Club zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Botanischer Garten Linz en Linzer Tiergarten bezoeken. Biologiezentrum Linz en Grottenbahn zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Linz
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen parking, maar ook een wasserij en een snelle incheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice. Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met kabelzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en vaatwasser. Gratis wifi, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
URBANAUTS FLATS Cubierta heeft 33 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
In dit appartement in Linz is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 16 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderstoel
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 15 per huisdier per nacht
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Geen huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
33 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 14.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 6 kinderen van 6 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.40 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 16 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
etagerie Linz Apartment
etagerie Linz
URBANAUTS FLATS Cubierta Linz
URBANAUTS FLATS Cubierta Apartment
URBANAUTS FLATS Cubierta Apartment Linz
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij URBANAUTS FLATS Cubierta?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 16 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij URBANAUTS FLATS Cubierta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij URBANAUTS FLATS Cubierta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat URBANAUTS FLATS Cubierta?
Dit appartement ligt in Innenstadt, vlak bij Donaupark en Brucknerhaus. Ook Donau Rivier en Lentos Kunstmuseum liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over URBANAUTS FLATS Cubierta
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 32 van 65 beoordelingen
10 - Uitstekend
32
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 65 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 65 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 65 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 65 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
Hans
16 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer ruim appartement . Van alle gemakken voorzien
Badkamer aan vernieuwing toe. Schimmel in douchecabine.
Hans
3 nachten verbleven in oktober 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Katja
18 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es gab Schimmel im Bad, alles dreckig, egal ob im Badezimmer, Küche, Schlafzimmer oder in der Toiletten. Es wurde nur Oberflächlich geputzt. Der Check-In war auch nicht gut. Uns hat man gesagt, dass wir einen Link zum anmelden bekommen und das schon 2 Tage vorher, habe es aber am gleichen Tag dann erst nach 4x nachfragen bekommen und der Link kam auch erst nach dem wir in dem Apartment waren. Von der Umgebung wollen wir mal gar nicht reden. Es hat überall im Innenhof nach Gras gerochen. Im Treppenhaus nach Zigaretten Rauch und der Aufzug war so kaputt und abgeranzt, dass man echt Angst haben musste das man stecken bleibt.
Katja
3 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
5 sep 2025
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Marco
19 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartamento spazioso, pulito, ambienti separati, situato al primo piano con ascensore, ottima comunicazione con l'host.
Marco
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Florian Cosmin
Reisde met familie
10 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Florian Cosmin
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Anish
Reisde met partner, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
8 jun 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy check in, nah an Altstadt und Hauptplatz aber ein wenig schwierig zu finden.
Anish
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Klaus
13 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super
Klaus
2 nachten verbleven in februari 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Matthias
1 apr 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Matthias
3 nachten verbleven in maart 2025
4/10 – Matig
Celia
Reisde met familie
16 feb 2025
Negatief: Netheid
Séjour effectué dans la déception pour nous car manque de propreté (sol sale, miettes sous le canapé, douche sale, four sale), moisissures dans la chambre (choc le lendemain en voyant cela car les enfants y ont dormi …) et lave vaisselle en panne depuis longtemps.
Il faudrait qu’ils soient efficaces en terme de propreté pour les prochains voyageurs.
Mais il y a du positif : lits confortables et logement bien chauffé. Les couleurs murales sont douces.
Celia
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Christian
6 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Christian
3 nachten verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Sinziana
Zakenreiziger
12 dec 2024
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
Nice apartments but poorly managed. I have a long list of issues, that started with a very bad check in experience (property didn't send me the check in details, then the phone support wasn't able to give me directions to my apartment). After 20 minutes of searching and calls I finally got the instructions email and could get into my apartment.
The apartment smelled like mould, coming from the bathroom. Toilet was dirty. I asked to be moved, and got another apartment quickly (that was a good point).
The second apartment was also not cleaned properly:
- smelly and dirty toilet and shower
- dirty couch
- dirty fridge
- coffe spilled on the upper shelf in the kitchen
- loose tap in the kitchen
- dusty lights with dead bugs inside.
Good parts:
- clean bed sheets and towels
- comfortable bed
- warm rooms
- nice design
- good location
- well equipped kitchen.
I don't think I would stay here again in the future.
Sinziana
7 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Tanja
Reisde met familie
3 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Ferienwohnung ist groß, hat eine Küchenzeile, Schlafräume, Badezimmer und ein großes Wohnzimmer. Fernsehen mit allen Programmen im Schlafzimmer. Alles ist modern eingerichtet. Es gibt aber keine Rezeption, man muss sich seinen Schlüssel aus einem Safe holen. Die Appartements sind in einem Mietshaus verteilt, die Straße ist schon ziemlich laut. Man geht 10 Minuten zu Fuß in die Altstadt und in drei Minuten ist man an der Donau. Man wohnt direkt im Zentrum. Wir hatten einen guten Aufenthalt in Linz.
Tanja
7 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Pawel
Reisde met familie
30 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Nice apartment
Spacious apartment, close danube and walking distance from hauptplatz.
La estadía fue buena, lo único importante sería mencionar como entrar e informar de la comunicación que se debe de tener
Oscar
2 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Jutta
21 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Alles super
Jutta
4 nachten verbleven in januari 2024
4/10 – Matig
Jens
Reisde met een groep, Reisde met partner
6 jan 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Schlechteste Check-In meines Lebens.
Es werden sehr unseriös Kreditkartendaten gefordert. Ohne jegliche Ahnung von IT/ Cyber Kriminalität.
Zimmer und Standort waren soweit okay allerdings könnte die Sauberkeit etwas besser sein vor allem im Badezimmer.
Jens
4 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Nuria
4 jan 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It was fabulous.
Nuria
7 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Siegfried
1 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Siegfried
6 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Nina
Reisde met familie
23 aug 2023
Positief: Voorzieningen
Super Appartement in super guter Lage. Der Service war sehr sehr gut und sehr schnell. Wir können nichts bemängeln.
Nina
11 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Annika
Reisde met een groep
20 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Insgesamt war alles ok, unser Appartement war ebenerdig und daher viel Straßenlärm. Das Haus ist insgesamt sehr hellhörig. Aber alles hat funktioniert und war sauber. Ich musste im Vorfeld öfter anrufen weil es nicht automatisch zugeschickt wurde aber schlussendlich hat alles geklappt und wir waren zufrieden.
Annika
3 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Molly
Reisde met familie
16 jun 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Comfortable for families!
We enjoyed our week-long stay here! The apartment is clean and well-laid-out for a family; we loved having a kitchen so we didn't need to eat out every meal. The location is great as it's relatively peaceful but close to the center of Linz. I only wish there were a bathtub for the kids and either a broom or vacuum to help tidy up during our stay! Otherwise there was everything we needed and we would definitely stay here again on a trip back to Linz.