Hotel Greif ligt naast een golfbaan en vlak bij een privéstrand in Lignano Sabbiadoro. Geniet van de prachtige natuur bij Spiaggia di Bibione en Riserva Naturale Foci dello Stella. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals I Gommosi en Aquasplash. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Guido Teghil of Arena Alpe Adria. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Lignano Sabbiadoro
Arco del Grecale, 25, Loc. Pineta, Lignano Sabbiadoro, UD, 33054
In de buurt
Spiaggia di Lignano Sabbiadoro
6 min. wandelen - 0.6 km
I Gommosi
8 min. wandelen - 0.7 km
Aquasplash
13 min. wandelen - 1.1 km
Centro Mességué Terme di Lignano
14 min. wandelen - 1.2 km
Stadio Guido Teghil
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Latisana Lignano Bibione - 19 min. rijden
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 46 min. rijden
Restaurants
Tenda Bar
6 min. wandelen
Movil
6 min. wandelen
Ristorante La Botte
2 min. wandelen
Ristorante e Pizzeria Capri
7 min. wandelen
Sandrocchia
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Greif
Hotel met een luxe stijl naast een golfbaan
Een golfbaan, een poolbar en een dakterras verwelkomen je bij Hotel Greif. Houd je golfskills op peil bij dit hotel met een driving range en een caddie. Geniet van een sauna of een Turks bad/hammam om tot rust te komen en verwen jezelf met een body scrub, reflexologie of een diepe bindweefselmassage. Naast een tuin en een kapsalon, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Limousine- of autoservice, een ontbijtbuffet (toeslag) en gratis fietsen ter plaatse
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle 87 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden veel comfort met 24-uurs roomservice en laptopwerkplekken, bovenop leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, Italiaanse Frette-lakens en Select Comfort-bedden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
24-uurs shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Limousine-/autoservice
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Gratis onoverdekt valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar: EUR 25 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
18-hole golfbaan
Driving range
Golfcaddies
Golfkarretjes
Gratis fietsenverhuur
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum (300 vierkante meter)
Vergaderruimtes
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Tuin
Spa
3 behandelingsruimtes
Aromatherapie
Ayurvedische behandelingen
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massages voor diepe bindweefsels
Reflexologie
Sauna
Sportmassages
Turks bad
Wikkeltherapie
Zwangerschapsmassages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
5 etages
Feestruimte
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Italiaanse Frette-lakens
Select Comfort-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 01 oktober tot 30 april:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 25 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT030049A1VL8C47GT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf, massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Greif Lignano Sabbiadoro
Hotel Greif Lignano Sabbiadoro
Hotel Greif Hotel
Hotel Greif Lignano Sabbiadoro
Hotel Greif Hotel Lignano Sabbiadoro
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Greif over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 01 oktober tot 30 april.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Greif?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Greif van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Greif?
Ja, bij Hotel Greif zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Hotel Greif inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Greif uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Greif een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Per voertuig en per enkele reis wordt een toeslag aangerekend.
Waar staat Hotel Greif?
Dit luxe hotel in Lignano Sabbiadoro ligt op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Lignano Sabbiadoro, Pineta voor Honden en I Gommosi. Ook Aquasplash en Centro Mességué Terme di Lignano liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Greif
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 41 beoordelingen
10 - Uitstekend
21
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 41 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 41 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 41 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 41 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Michele, Conegliano
Reisde met familie
20 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale eccellente, disponibile e cortese. Le stanze pulite in ordine, letto comodo, servizi non ho avuto la possibilità di provarli visto che ho utilizzato la struttura d'inverno. Una nota per diventare "extra" e più eco friendly ridurre l'utilizzo della plastica nelle stanze.
Michele
2 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Stephan
14 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Ich war mit dem Zimmer sehr zufrieden und das Personal (eine Rezeptionistin) war phantastisch nett. Aber das Hotel war quasi geschlossen. Kein Frühstück, keine Bar. Mehr oder weniger der einzige Gast....
Stephan
5 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Katharina
Reisde met een groep
7 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Ja
Katharina
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Georg
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Georg
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Markus
Reisde met familie
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
5 stars for 4 nice stuff nice pool rooms … they could have been nicer breakfast ok very friendly
Markus
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Elena
Reisde met partner
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo
Elena
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
edoardo
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
edoardo
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Simon
Reisde met een groep
20 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simon
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Olaf
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein schönes und gastfreundliches Hotel. Die Einrichtung erinnert an ein Grandhotel aus den Sechziger Jahren. Sehr gute Betten und klasse Frühstück. Fahrradverleih für Hotelgäste.
Olaf
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Peter
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Peter
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
5 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2023
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
14 sep 2020
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Una grande delusione
Questo hotel non può essere considerato un 5 stelle! È troppo vecchio, le stanze sono datate e potrebbero essere quelle di un tre stelle. Abbiamo trovato una stanza neanche troppo pulita, con la polvere sul pavimento. Aria condizionata rumorosa. Non ci hanno neanche portato in stanza le valigie ma l’abbiamo dovuto far noi. Il buffet della colazione è abbastanza misero. Il prezzo del soggiorno è assolutamente esagerato!!! L’unica cosa bella è la piscina, ampia e circondata da un bel giardino, ma non ci torneremo più.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 aug 2020
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Molto buono
Abbiamo soggiornato in quest’hotel per un paio di notti io, mio marito è nostra figlia di 5 mesi. L’hotel non dispone di culle per neonati ma il letto matrimoniale è molto grande per poter dormire tutti assieme. L’hotel è molto bello, l’arredamento è un po’ datato ma tenuto egregiamente; l’abbiamo trovato molto pulito e vicinissimo al mare. Cibo ottimo e zona piscina molto bella. L’hotel dispone anche di un pezzo di spiaggia a pagamento con ombrelloni e lettini. Personale tutto molto educato, cordiale e disponibile tranne il bagnino in spiaggia che non si è saputo comportare con la gente. Prezzo un po’ alto ma d’altronde è un 5 stelle. Nel complesso ottima esperienza.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Fred, Schweiz
7 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Frühstücksbüffet für Fünf Sternhotel dürftig, Zimmer klein aber Sauber und gepflegt. Ganze Hotelablage sowie Pool sehr gepflegt und auf gutem Stand.
Fred
2 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
etwas in die Jahre gekommen - trotzdem sehr schön
kleines Doppelzimmer gebucht - ausreichend für einen kurzen Aufenthalt, großes komfortables Bad; Frühstücksangebot recht gut! gediegene Atmosphäre, toller Pool, alles sehr gepflegt!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 mei 2018
Positief: Personeel en service
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2018
8/10 – Goed
Marcus, Salzburg
5 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Schönes Hotel in ruhiger Lage
Nachdem wir nur eine Nacht da waren kann man nicht viel darüber berichten.
Wir waren mit (Standard) Zimmer zu diesem Preis zufrieden.
Marcus
1 nacht verbleven in april 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
10 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Ausstattung Zimmer enttäuschend für 5-Sterne-Hotel
Begrüßung, Freundlichkeit, Frühstück alles sehr gut.
Die Ausstattung, Größe und Komfort des Zimmers fanden wir enttäuschend für ein 5-Sterne-Hotel. Das Zimmer hat "muffig" gerochen. Da haben wir was besseres erwartet. Das Preis/Leistungsverhältnis ist unserer Ansicht nach nicht passend.
Personal war sehr zuvorkommend, hilfsbereit und freundlich. Unsere Unzufriedenheit richtet sich ausschließlich an die Ausstattung, Größe und Komfort des Zimmers.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
8 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo soggiorno
Abbiamo soggiornato in occasione di un evento sportivo, personale molto gentile è sempre pronto a rispondere a tutte le nostre esigenze. Camere curate e molto pulite, letti comodissimi, colazione abbondante e di ottima qualità, posizione perfetta a due passi dal mare
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wir kommen wieder!!
Wir waren in den Herbstferien (Ende Oktober bis Anfang November) in Lignano Pineta und waren sowohl vom Hotel als auch von der Lage absolut begeistert. Es ist herrlich ruhig und man genießt lange Strandspaziergänge und gemütliche Strandbars. Das Hotel ist ausgezeichnet, der Service ist vorbildlich. Das Frühstücksbuffet ist reichhaltig und lecker. Ein toller Ort um auszuspannen.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in oktober 2017
2/10 – Ontzettend slecht
Sofia
16 sep 2017
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Terrible and rude
The initial room was super small and a bit smelly. Surely something you won't expect at a 4/5 stars hotel. They moved me to a better one after I complained and the lady responsible rudely told me that those were the rooms they give to people paying "lower rates" through systems such as hotels.com and that she would have moved me if I had booked through them directly but as they had to pay commissions to the website that was the room they offered. I posted an initial bad review - check in review- and only after that they agreed to move me to another room which was better. I found that attitude really rude and unfair. People book though websites or directly and should be treated the same ways. If they hope to give away their bad rooms online here you go please get your bad reviews.
Sofia
1 nacht verbleven in september 2017
10/10 – Uitstekend
hong, Milano
14 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Unico posto dove stare a Lignano
Miglior albergo a Lignano, non ci sono dubbi
hong
8/10 – Goed
Klaus u Andrea, Franken
15 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Angenehmes ruhiges Hotel, gehobener Stil,
umfangreiches Frühstück, super Schwimmingpool für Sportler geeignet, zu Füß fünf Minuten zum hoteleigenem Strandabschnitt, sehr freundlicher Service, einzige Beanstandungen: Hotelparkplatz zu klein, wlan auf dem Zimmer (hier fünfter Stock), zu schwach und langsam, trotzdem nächstes Jahr gerne wieder
Klaus u Andrea
10/10 – Uitstekend
Paul, Dubai
4 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer