Geheel appartement

Wellnessapartment by Interhome

Fotogalerie voor Wellnessapartment by Interhome

Een wellnessruimte met een groot raam met uitzicht op een bergachtig landschap.
Een zwembad met uitzicht op een bergachtig landschap.
Een hotel met een berg op de achtergrond, met een besneeerd landschap en een piste.
Hotel met een balkon met uitzicht over een vallei en bergen.
Een moderne badkamer met een houten plafond, een douchecabine van glas en een houten wastafelmeubel.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Wellnessapartment by Interhome

  • Één van de mooist gelegen hotels in de Alpen. In het zomerseizoen 2017 wordt de reconstructie van het wellness gedeelte voltooid. Het overdekte zwembad en sauna zullen daarom niet beschikbaar zijn tijdens de maand juli. Vanaf de winter 2017/18 zal het nieuwe zwembad en spa complex ter beschikking zijn. Het zwemgebied is gratis voor alle hotelgasten. Sauna en spa 10 € per bezoek voor personen boven de 16 jaar (inclusief een zwemtas met sauna handdoek per persoon). Aparthotel "Goldried Park", 1.000 m boven zeeniveau, omgeven door bomen. Boven Matrei in Osttirol, tegen een helling, 1 km van het skigebied. Voor medegebruik: ligweide, openluchtzwembad (seizoensgebonden beschikbaarheid: 01. Jun. en 30. Sep.). Kinderspeelplaats. In het complex: receptie, restaurant, bar, Internet (WiFi), sauna (extra). Spa centrum (extra), biljart, speelkamer, lift, centrale verwarming, wasmachine. Ontbijt en half pension op verzoek op aanvraag. Toegangsweg tot aan het huis. Gemeenschappelijke garage. Winkel 850 m, supermarkt 1 km, restaurant, café 200 m, bushalte "Matrei in Osttirol Mittelschule" 900 m. Kabelbaan op 1 km, ski faciliteiten 1 km. Wandelgebied Nationalpark Hohe Tauern.
    "Wellnessapartment", appartement 3-kamers 55 m2. Ruim, gezellig en romantisch ingericht: hal. Woon-/eetkamer met 1 uitschuifbaar bed (2 pers.), zwedenkachel en Sat-TV (Flatscreen TV). Uitgang naar het balkon. 1 2-pers. kamer. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden (80 cm, lengte 200 cm). Uitgang naar het balkon. Open keuken (2-pits kookplaat, afwasmachine, elektrische koffiemachine). Bad/WC. Balkon. Balkonmeubilair. Mooi uitzicht op de bergen en het landschap. Ter beschikking: sauna, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats bij het huis. Geschikt voor families. Niet rokers woning. 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders, brandblusser.

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    #AT9971.200.4

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Matrei in Osttirol. Bezoek Skiresort Matrei en Goldriedbahn als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationalpark Hohe Tauer en Virgental. Je hoeft je in deze buurt niet te vervelen. Zo kun je kiezen voor een bezoek aan een kuuroord/spa of voor buitenactiviteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Matrei in Osttirol
Meer appartementen in Matrei in Osttirol
Kaart
Matrei in Osttirol, Tyrol

In de buurt

  • Een persoon met een hond en koeien in een grasveld, met bergen op de achtergrond.
    Virgental
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Een met sneeuw bedekte bergtop met rotsachtige uitsteeksels en een helderblauwe lucht.
    Nationalpark Hohe Tauer
    12 min. rijden - 5.2 km
  • Skiresort Matrei
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • St. Alban Kirche Matrei
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Goldriedbahn
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Lienz - 26 min. rijden
  • Innsbruck (INN-Kranebitten) - 143 min. rijden

Restaurants

  • Bar Gradonna Resort
    31 min. rijden
  • Adler Lounge
  • Glocknerblick
  • Bergeralm
  • Jägerwirt
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Wellnessapartment by Interhome over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Wellnessapartment by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Wellnessapartment by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wellnessapartment by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Wellnessapartment by Interhome?

Dit appartement ligt in de bergen, vlak bij Skiresort Matrei en St. Alban Kirche Matrei. Ook Goldriedbahn en Virgental liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Wellnessapartment by Interhome

6,0
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

6/10 – Matig

prima appartement

Het appartement was netjes, prima bedden en mooie badkamer, ietwat kleine douche. de woonkamer was voor 4 personen prima, maar als je de bank als bed gaat gebruiken, blijft er weinig ruimte over. Het bijbehorende hotel heeft super binnen en buitenbad. restaurant is goed. er is alleen geen fijne plek om 's avonds iets te drinken. er is een bar die is 3 avonden open en is donker met harde muziek.
Gearchiveerde beoordeling

6/10 – Matig

Séjour à Matrei

L'appartement n'était pas conforme à nos attentes et aux photos de la brochure. La cuisine était médiocre en terme d'ustensiles. Meme pas de micro ondes