Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Let op: Bij deze accommodatie kunnen geen motorfietsen worden geparkeerd.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 17.00 voor volwassenen en EUR 8.50 voor kinderen
Betaald parkeren (beveiligd): EUR 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van ALLSAFE (Accor Hotels) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De foto's bij deze beschrijving geven een beeld van de standaard van deze hotelketen en zijn uitsluitend bedoeld ter illustratie.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in België een offici ële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij ibis Liège Centre Opéra?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij ibis Liège Centre Opéra?
Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij ibis Liège Centre Opéra van één nacht voor twee volwassenen op 14 jun. 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij ibis Liège Centre Opéra inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij ibis Liège Centre Opéra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat ibis Liège Centre Opéra?
Dit hotel ligt in het centrum van Luik, vlak bij Koninklijke Opera van Wallonië, Ilot St Michel en Féronstrée. Ook Sint-Denijskerk en Sint-Lambertusgalerij liggen op 5 minuten wandelen. Station Luik-Paleis ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Liège-Jonfosse / Luik-Jonfosse is het 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,2
Locatie
8,2
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 146 van 656 beoordelingen
10 - Uitstekend
146
Gastenscore: 8 - Goed. 284 van 656 beoordelingen
8 - Goed
284
Gastenscore: 6 - Redelijk. 154 van 656 beoordelingen
6 - Redelijk
154
Gastenscore: 4 - Matig. 53 van 656 beoordelingen
4 - Matig
53
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 656 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hendricus
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Perfecte locatie. Kleine kamers maar dat is geen probleem voor een overnachting. Wel erg warm op de kamer en er kan geen raam open en is geen airco. Parkeren onder het Hotel. Parkeervakken zijn oke. Vriendelijk personeel.
Hendricus
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
EDWIN
25 mei 2025
Ligging van het hotel super
Ontbijt op is op
EDWIN
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Pascale
1 okt 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel zelf voor een nachtje prima ,goede ligging.
Pascale
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lies
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel staat mooi in de binnenstad.Geen geluids overlast, alleen in het weekend veel troep en glas voor de deur.Veel terrasjes.
Lies
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jillis
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel ligt midden in het centrum. En vanuit hier kun je overal naartoe lopen.
Er is 24 uur receptie. Wat fijn is. Parkeren kan in de Opéra garage en kost 10 euro voor ibis gasten. Prima geslapen. En ik raad het hotel dan ook zeker aan.
Jillis
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anna
11 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
In het centrum gelegen.
Anna
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Conny
7 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel ligt in centrum, bushaltes voor de deur, kerstmarkt begint aan de overkant in zijstraat, betaald parkeren onder hotel, simpel maar goed ontbijtbuffet, snelle incheck, vriendelijk personeel en spreken Frans en Engels.
Enige nadeel is dat de kamer erg warm is en geen raam open kon en geen airco
Helaas heel veel wegwerkzaamheden in Luik toen wij er waren
Perfect hotel voor 1 of 2 nachten
Conny
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
jan
25 dec 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
De kamers zijn erg klein als je met kinderen bent. Bij de receptie zeiden ze dat parkeren €10 per dag zou zijn. Zijn geen hele dag geweest en moesten €18 betalen. Badkamer ook erg klein en zeer vervelende instsap in bad voor ouderen.
jan
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Nikki
2 jun 2024
Negatief: Netheid
Het stonk er naar rook. Verouderd
Nikki
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
terence
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
central location, close to tram link to main station, makes this a really convenient hotel
terence
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
THOMAS
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking worked well. Close to nice restaurant. We enjoyed our stay very much.
THOMAS
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dirk
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parkplatz in der TG Oper für kleine Fahrzeuge gut. Lage sehr zentral. Zimmer sauber, Personal sehr freundlich. Preis/Leistung wie bei Ibis üblich.
Dirk
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
celine
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tout était parfait, personnel accueillant, situation géographique et petit déjeuner
celine
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yanis
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon accueil ! La propreté était un petit peu légère…
Yanis
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Song
28 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hosts were very kind. The room was great.
Song
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gaetan
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel, great location, very kind staff
Gaetan
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nelli
15 jan 2026
Positief: Netheid
Friendly and helpful staff. Room was a bit old, but overall good stay.
Nelli
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Harold
8 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Le personnel est agréable et disponible ainsi que très aidant.
Harold
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Esa
16 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hyvä hotelli ja hyvä sijainti
Esa
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Harold
8 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Le personnel est adorable et disponible. La chambre était assez grande initialement.
Harold
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Michael
3 jan 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Small, old rooms with basic furnishings. Simple breakfast. Friendly staff. Central location with a parking garage.
Michael
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrick
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stuff
Patrick
8 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Iain
23 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beer Lovers Marathon
Stayed here for the Beer Lovers Marathon, great location and local amenities.
Iain
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dieter
29 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima zentrale Lage, freundliches Personal, Gutes Frühstücksbuffet
Dieter
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fred
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten