Hotel La Royale ligt in Leuven vlak bij een treinstation. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Universiteitsbibliotheek & Beiaardtoren en Abdij van 't Park. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Fun Oase en STUK een bezoekje brengen. Kruidtuin en Kerk St-Franciscus Solanus zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Leuven
Martelarenplein 6, Leuven, 3000
In de buurt
Stadhuis van Leuven
15 min. wandelen - 1.3 km
Groot Begijnhof van Leuven
20 min. wandelen - 1.7 km
Universiteitsbibliotheek KU Leuven
8 min. wandelen - 0.7 km
Grote Markt
15 min. wandelen - 1.3 km
Oude Markt
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Leuven - 6 min. wandelen
Brussels Airport (BRU) - 40 min. rijden
Restaurants
Panos Martelarenplein
2 min. wandelen
Café Sport
2 min. wandelen
McDonald's
5 min. wandelen
Grand Café Industrie
1 min. wandelen
Café de la Gare
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel La Royale
Hotel vlak bij een treinstation
Een terras, een bar en een restaurant vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel La Royale. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een vergaderruimte en een lift
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel La Royale bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per dag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 tot 17 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
4 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Meer
Bureau
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10–17 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in België. Deze accommodatie is beoordeeld met 2 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 2,5.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel La Royale
Hotel La Royale Leuven
La Royale Leuven
Hotel Royale Leuven
Royale Leuven
Hotel La Royale Hotel
Hotel La Royale Leuven
Hotel La Royale Hotel Leuven
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel La Royale?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel La Royale?
Vandaag, 27 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel La Royale van één nacht voor twee volwassenen op 30 apr. 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel La Royale inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel La Royale uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel La Royale?
Dit hotel in Leuven ligt op 15 minuten wandelen van Park Belle-Vue, Universiteitsbibliotheek & Beiaardtoren en Universiteitsbibliotheek KU Leuven. Ook Ladeuzeplein en Dijle liggen op een kwartiertje wandelen. Station Leuven ligt op 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel La Royale
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,8
Locatie
8,2
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 75 van 353 beoordelingen
10 - Uitstekend
75
Gastenscore: 8 - Goed. 151 van 353 beoordelingen
8 - Goed
151
Gastenscore: 6 - Redelijk. 91 van 353 beoordelingen
6 - Redelijk
91
Gastenscore: 4 - Matig. 25 van 353 beoordelingen
4 - Matig
25
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 353 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Ariel
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Comfortable facilities, friendly staff. Bathroom was as big as the room itself. Good internet. Staff was kind enough for letting me leave my bicycle at the reception (only space for 1 bicycle) during my stay. The only downside was finding there is easily twice as much space needed for breakfast, as I was told "you can wait or we can find a free seat in a table in use", I was basically told to sit with any other family as there wasn't enough room. This happened as other guests continued to arrive for having breakfast
Ariel
1 nacht verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Franciscus, Spijkenisse
Reisde met partner
4 feb 2026
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Top locatie direct tegenover station Leuven. Hotel is gevestigd in een monumentaal pand. Ontbijtzaal en restaurant hebben een rustieke uitstraling met grote ramen en veel houten details. Op basis van foto's op website van Expedia en Google hadden we dit hotel gekozen voor ons verblijf van drie nachten. Helaas bleek kamer 313 er totaal anders uit te zien dan de foto's. Vlekkerige oude vloerbedekking vlekken op de muren. Kapotte gordijnhaken. Slecht lopende afvoer van douche en wastafel. Kortom kamer heeft dringend een renovatie nodig. Ontbijt en diner waren goed. Personeel vriendelijk.
Franciscus
3 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Wolfert
Reisde met partner
15 feb 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligging in centrum is perfect, onze kamer was echter klein en gedateerd (smoezelige gescheurde vloerbedekking en smoezelig voegwerk in de badkamer), er hing een rioollucht in het trappenhuis en de gangen.
Wolfert
1 nacht verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
John
Reisde met familie
15 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service
John
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Wesley
13 sep 2024
Wesley
1 nacht verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Mariusz
Zakenreiziger
25 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
L'hôtel correct pour les séjours courts
L'hôtel correct pour les séjours courts. Bon petit-déjeuner. Petite chambre. Lit confortable. Rapport qualité/prix moyen. Pas de gel douche. La pomme de douche cassé. L'hôtel avec grand potentiel mais il manque soin.
Mariusz
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Dominique
Reisde met familie
14 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
de kamer was netjes en precies ruim genoeg. Het ontbijtbuffet was prima. Er was alleen veel lawaai op straat en hoewel wij op de 4e verdiep verbleven, kon je dat zeer goed horen. Maar verder twee 👍!
Dominique
1 nacht verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Ronald
Reisde met familie
19 jun 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie locatie, maar het hotel is een teleurstelli.
Onze ontvangst was onsympathiek na 3 maal bellen. Gelukkig beter de volgende ochtend en ook het ontbijt was goed en vriendelijk. In de slaapkamer werkte 1 op 4 lampen. De badkamer heeft zeep maar geen body lotion bijvoorbeeld. Zeer basic maar te duur voor wat men beloofd. Ik kom niet terug.
Ronald
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
jamil
30 apr 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed
jamil
1 nacht verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Geralda
Reisde met familie
22 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Breakfast was very good! And nice people. Room was fine.
Geralda
1 nacht verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Daniella
Reisde met familie
19 feb 2024
Positief: Netheid
Mooi uitzicht vanuit de kamer ,ontbijtbuffet voldoende keuze.
Daniella
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Dennis
Reisde met een groep
5 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was een mooie locatie, prima bedden, heerlijke douche en het ontbijt was top geregeld. Waar voor je geld
Dennis
3 nachten verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Bas
Reisde met partner
3 feb 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Goed verblijf wel smalle ruimte bij het toilet op de kamer
Bas
2 nachten verbleven in februari 2024
6/10 – Redelijk
Stefan
19 dec 2022
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stefan
1 nacht verbleven in december 2022
4/10 – Matig
R
Zakenreiziger
8 sep 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bad
R
1 nacht verbleven in september 2022
6/10 – Redelijk
Toon, Leiderdorp
Reisde met partner
27 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Locatie is top maar kamer zijn gedateerd
Toon
1 nacht verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
gert
Reisde met partner
30 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
prettig hotel goede bedden mooi gelegen aan het plein
gert
2 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Ralph
Reisde met partner
23 mrt 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heerlijk verblijf gehad
Ralph
1 nacht verbleven in maart 2022
4/10 – Matig
Benny
Reisde met familie
24 nov 2021
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie locatie, maar toch teleurstelling
- kamers zeer verouderd
- probleem met ventilatie, waarschijnlijk iemand aan het roken in een andere kamer, sigarettengeur drong door in onze kamer.
Benny
3 nachten verbleven in november 2021
10/10 – Uitstekend
saelens
1 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer goed
saelens
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
An
19 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel voor een citytrip
An
1 nacht verbleven in september 2021
6/10 – Redelijk
Schockaert
12 sep 2021
Schockaert
1 nacht verbleven in september 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
3 feb 2020
Check In onpersoonlijk, via restaurant balie om de hoek sleutels kamer ontvangen
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
27 jan 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
Negatief: Personeel en service
Prima
netjes
ontbijt goed
Goede locatie
Ontvangst was saai
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
James
9 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfecte locatie!
Goed hotel op wandelafstand van het station en de winkelstraten. In de buurt van gezellige brasseries.