We hebben met ons gezin 2 heerlijke weken gehad in dit mooie huis. We kunnen dit huis zeker aanraden voor een rustige vakantie met veel ruimte zowel binnen als buiten. Met name 's nachts is het oorverdovend stil in de omgeving. Het huis is compleet ingericht en er is aan veel handige dingen gedacht.
Het was tussen de 20 en 25 graden, maar binnen bleef het heerlijk koel door de hoge woonkamer en de luiken bij de kamers. er zijn 3 slaapkamers en een badkamer beneden. ook is er een slaapkamer, badkamer en wc boven. De overkapping aan het huis was heerlijk om uit de zon te zitten op de bank of aan de eettafel.
Het zwembad is was wel degelijk open (in tegenstelling tot wat in de advertentie stond) en is niet verwarmd, maar aan het eind van een zonnige dag was het heerlijk even afkoelen in het water. Er staan fijne ligstoelen omheen en het zwembad is goed afgeschermd met een hek met kinderslot evenals een alarm in het zwembad.
Meer punten die handig zijn om te weten als je er verblijft.
- keuken bevatte veel spullen die je niet altijd in vakantiehuizen ziet. (garde, maatbeker, broodrooster, smoothiemaker, BBQ gereedschap, etc) Ook waren er bijv kruiden, en theezakjes aanwezig. Net als bakpapier, aluminiumfolie, vershoudfolie en ijsblokjes zakjes. (advies: neem zelf een keukenhanddoek en theedoek extra mee)
- bedden waren opgemaakt. Prima matrassen (niet van die plastic matras hoezen)
- Er was een kinderstoel, peuterstoel, flessenwarmer en babybedje.
- onderaan de trap was een traphekje
- de aanwezig handdoeken waren groot, je kon jezelf er helemaal in wikkelen.
- in de badkamer en wc hing een kleine handdoek voor het handen wassen en er stond zeep
- schoonmaakdoekjes en schoonmaakmiddelen waren er ook
- wasmachine is autodose, dus alleen vloeibaar wasmiddel
- veel speelgoed voor de kinderen, bijv poppebedje, piratenschip, oventje
- meerdere spelletjes voor jong en oud (bunny hup, wie is het, etc)
- zandbak vol speeltjes, netjes afgedekt
- schommel, glijbaan, speelhuisje
- jeu de boule baan met een emmer vol ballen
- auto staat heerlijk koel onder carport
- op het laatste stuk van de route vlak bij de woning is Google Maps niet meer nauwkeurig. Let dan goed op de aanwijzingen van de eigenaar.
Het dorpje les Vans is niet heel groot, maar er zijn een aantal leuke restaurantjes en er is ook een (drukbezochte) markt. In de buurt zijn er leuke uitstapjes te doen, zoals een bezoek aan een kasteel of grot.