Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
5 minutes from the beach, not overlooked. Villa 4 stars les Sables d'olonne
Deze rookvrije villa beschikt over een wasserij en barbecues. Deze villa biedt 2.5 badkamers en een wasmachine, naast een eetruimte en een smart-tv. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een koffie/theemaker.Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers hebben een eetruimte met eettafels en keukeneilanden. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2,5 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Spellen
Stereo-installatie
Buiten
Barbecue
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 851940040730A
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Les Sables-d'Olonne. Bezoek culturele hoogtepunten Musée de l'Abbaye Sainte-Croix en Automobile Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Église Saint-Nicolas-de-Brem en Château de Talmont. Les Salines en Scoot-Wave zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Les Sables-d'Olonne
Zijn huisdieren welkom bij 5 minutes from the beach, not overlooked. Villa 4 stars les Sables d'olonne?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 5 minutes from the beach, not overlooked. Villa 4 stars les Sables d'olonne inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 5 minutes from the beach, not overlooked. Villa 4 stars les Sables d'olonne uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat 5 minutes from the beach, not overlooked. Villa 4 stars les Sables d'olonne?
Deze villa in Les Sables-d'Olonne ligt op 15 minuten wandelen van Golf van Biskaje en Port Olona. Ook Plage des Pierres Noires en Les Salines liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over 5 minutes from the beach, not overlooked. Villa 4 stars les Sables d'olonne