Geheel appartement

Studio for 6, central location, ski-in/ski-out, wifi

Fotogalerie voor Studio for 6, central location, ski-in/ski-out, wifi

Bergachtig landschap met een parkeerplaats, gebouwen en een weg.
Een keuken met een koffiezetapparaat, magnetron, fornuis en vaatwasser.
Een stapelbed met een houten frame, een bedovertrek met dessin en een wandlamp.
Een gezellig interieur van een blokhut met houten wanden, een houten bed, een kleine tafel en een stoel. Er zijn twee ramen met gordijnen, een sterdecoratie en een hartvormige decoratie aan de muur.
Een gezellige slaapkamer met een houten bed, een klein tafeltje en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Studio for 6, central location, ski-in/ski-out, wifi

  • In a prestigious residence with a lounge, fireplace, and billiards table, in the heart of the resort, with ski-in/ski-out access, this very pleasant studio apartment is equipped for 6 people on the 9th floor of the residence with elevator. It features a separate sleeping alcove with 2 bunk beds, a separate sleeping area with a sliding partition and a window, including a double sofa bed, a living room with a double sofa bed, a separate kitchenette, a bathroom and separate toilet, and a south-facing balcony offering a beautiful view. Pets are not allowed. Free Wi-Fi access. Keys will be collected directly from the LOGEVAC agency.

    To access the inventory, copy the link below:

    [hidden]

    Optional services payable on site and to be reserved before your arrival:

    - Towel kit rental (2 per person): €7.

    - Single bed linen rental (set of sheets): €16.

    - Rental of a double bed linen set: €16.

    - End-of-stay cleaning: €70.

    Property managed by a professional. Unless stated, services such as cleaning, bed linen, towels etc. are not included in the price of this rental. If pets are allowed (information in the advertisement), charges may be applicable.
    Only equipment mentioned in this advertisement are present. Equipment not mentioned are not considered to be present. Unless there is an electric charging station in the accommodation, charging electric vehicles is prohibited.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Les Orres. Bezoek culturele hoogtepunten Maison du Bois-galerij en Theater El Zócalo. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Patinoire des Orres en Jungle Aventure. L'Orrian Express en AquaParc Embrun zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Les Orres
Meer appartementen in Les Orres
Kaart
Les Orres, Provence - Alpes - Cote d'Azur

In de buurt

  • Bike Park
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Skigebied Les Orres
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Patinoire des Orres
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Via Ferrata des Orres
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Skilift van Champ Lacas
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Embrun St-Clément - 29 min. rijden

Restaurants

  • Le Rooftop
    19 min. rijden
  • Chateau La Robéyère
    17 min. rijden
  • Les Ecrins
    1 min. wandelen
  • McDonald's
    17 min. rijden
  • Snack le Gratin les Orres 2400m
    20 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Studio for 6, central location, ski-in/ski-out, wifi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Studio for 6, central location, ski-in/ski-out, wifi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Studio for 6, central location, ski-in/ski-out, wifi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Studio for 6, central location, ski-in/ski-out, wifi?

Dit appartement in Les Orres ligt vlak bij Bike Park, Skigebied Les Orres en Patinoire des Orres. Skilift van Bois Long en Skilift van Prélongis liggen op enkele stappen afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk