Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais ligt in het stadscentrum en vlak bij het vlonderpad in Les Gets. Wintersportplaats Avoriaz en Wintersportplaats Flaine zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Luge 4 Saisons en Espace Aquatique zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skilessen. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sneeuwscooteren of schaatsen. Bekijk onze reisgids voor Les Gets
61 Rue Du Chene, Les Gets, Haute-Savoie, 74260
In de buurt
Wintersportplaats Les Gets
1 min. wandelen - 0.0 km
Les Portes du Soleil
1 min. wandelen - 0.0 km
Skilift van Chavannes Express
2 min. wandelen - 0.2 km
Bikepark Les Gets
6 min. wandelen - 0.6 km
Skilift van Mont Chéry
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Marignier - 30 min. rijden
Geneva International Airport (GVA) - 78 min. rijden
Restaurants
Hotel Chamois D'Or & Indigo Restaurant
5 min. wandelen
Primo
5 min. wandelen
Les copeaux
2 min. wandelen
La Bokka
5 min. wandelen
Velvette Concept Store
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais
Hotel met een chique stijl niet ver van Wintersportplaats Avoriaz
Geniet van een aangrenzende golfbaan, een terras en een koffiebar/café bij Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais. Verover de pistes bij dit hotel met toegang tot de piste, mogelijkheden voor alpineskiën en vervoer van/naar de skipistes. Verwen jezelf met reflexologie, een lichaamsbehandeling of aromatherapie bij Sereni Cimes, het wellnesscentrum ter plaatse. Geniet van een heerlijke maaltijd bij een van de 3 restaurants ter plaatse, met Franse gerechten en nog veel meer. Naast een spelletjesruimte en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een golfbuggy ter plaatse
Een lift, rookvrije accommodatie en huwelijksservices
Meertalig personeel, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
De 63 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals badjassen, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Skishuttle in de buurt
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per nacht)
Lang parkeren ter plaatse (EUR 20 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 22 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
3 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Restaurants ter plaatse
L'Anka
La Biskatcha
La Piste Noire
La Pivotte
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Bibliotheek
Binnenzwembad
Bubbelbad
Golfcaddies
Golfkarretjes
Sauna
Ski-opslag
Skiën
Skipassen
Snowboarden
Spelletjesruimte
Stoombad
Toegang tot skipiste
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Geluiddichte kamers
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Volledig uitgeruste spa
10 behandelingsruimtes
Aromatherapie
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hydrotherapie
Massage
Reflexologie
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
2 gebouwen
4 etages
Gebouwd in 1947
Open haard in de lobby
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 22 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 10 per nacht
Toeslag voor lang parkeren: EUR 20 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf, massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot het bubbelbad toegelaten.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Beschikt Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais?
Vandaag, 6 okt. 2026, kost een verblijf bij Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 176, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per nacht. Lang parkeren is beschikbaar voor EUR 20 per nacht. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais?
Dit hotel in Les Gets biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Les Portes du Soleil, Skilift van Chavannes Express en Wintersportplaats Les Gets. Ook Bikepark Les Gets en Skilift van Mont Chéry liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chalet-Hôtel La Marmotte, La Tapiaz & SPA, The Originals Relais
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 123 van 199 beoordelingen
10 - Uitstekend
123
Gastenscore: 8 - Goed. 57 van 199 beoordelingen
8 - Goed
57
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 199 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 199 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 199 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Marie-Pierre
17 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Séjour agréable
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carolin
26 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer wa Wunderschön und sehr sauber wir haben uns sehr wohl gefühlt.
Der Empfang Freundlich, das Frühstück hatte genügend Auswahl.
Der Wellness bdreich war sehr schön. Wir haben uns rund um wohl gefühlt.
Gute Ausgangslage im Winter für ski und jetzt für Bike und Wandern.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christine
8 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons passé un excellent séjour. À notre arrivée, nous avons eu la très agréable surprise d’être surclassés dans une chambre exceptionnelle. Tout a été parfait, de l’accueil à l’attention portée à la chambre, en passant par la qualité des petits déjeuners. L’ensemble de l’équipe a fait preuve d’un grand professionnalisme.
8 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
DANIEL
26 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon endroit et bien situé
Je conseille
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
11 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
Great breakfast
Lovely staff
Wonderful room with a great view
No air conditioning which wouldn’t usually matter but it was a heatwave,
Great pool, shame that use the other spa facilities were closed until the afternoon which meant it was full of teenagers hanging out in the jacuzzi most days once they did open
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Steve
10 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fabulous location in Les Gets, lovely friendly hotel staff.
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ARDITI
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hôtel charmant idéalement situé au pied des pistes, personnel très agréable et chambre duplex très confortable avec jolie vue.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Richard
14 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel in a great location
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fredrik
27 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Trevligt, rent rum och trevlig personal.
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sven
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons eu le plaisir d'apprendre que nous avions le droit à un surclassement. La chambre était tres belle, rénovée avec gout. L'hôtel est très propre et bien entretenu. Le personnel est accueillant et aimable. Nous avons profité de l'accès au spa et de massage que nous avons très apprécié. Buffet du petit déjeuner tres complet. Et pour terminer, le restaurant de l'hôtel propose de bons plats généreux, rapport qualité / prix correct ! Rien à redire nous conseillons fortement cet hôtel.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JEAN-FRANCOIS
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent séjour à tous points de vue à la Tapiaz...
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gillian
19 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Gorgeous hotel. Spa facilities excellent. Samba bar and La Pivote amazing. Cosy bar wasn’t the most welcoming and had limited wine options in both bars
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
K j
13 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location & spa
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Nadia
9 dec 2024
Hotel agreable
Hotel agreable avec un bon accueil
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Malene
14 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Meget meget hyggeligt sted, centralt i Les gets😊
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shaun
22 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Lovely rooms and great staff service
4 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Florin
2 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location for ski lovers!
Great SPA!
Enjoyed every day a drink in the Cosy Bar!
4 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
JASON
23 nov 2025
Positief: Voorzieningen
Good size room, a little tired in some places. Nice indoor pool.
Breakfast had very limited gluten free and dairy free options.
Great location, close to high street.
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ines
16 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Incredible massage at the spa
Amazing room, service, staff, everything!!! Make sure to book a massage at the spa it was incredible
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Philippe
21 jan 2025
Super cosy spa très bien petit-déjeuner aussi. A recommander.
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jean-Paul
25 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel, right in front of the slopes and in the center of Les Gets. Breakfast buffet is excellent with lots of local specialties. Ample dining options in the hotel and around Les Gets. Nice pool and spa areas.
6 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Emma
12 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay here, right at the foot of the slopes. Our room was amazing as we were on the corner and had a wrap around balcony. It was clean on arrival and serviced daily. Breakfast was nice although there could have been more warm vegetarian options for my friend.
The spa facilities were nice after a day on the slopes although the jacuzzi could have been a bit warmer.
The staff were warm and friendly and helpful. Ski lockers were a bit small but there is a ski hire shop next door which was handy.
Despite a few minor things I’ve still given it 5 stars as I would definitely stay there again and hope to next year.
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Joy
24 jan 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good hotel right opposite to gondola. Helpful staff
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sébastien
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really good facilities et staff. Direct Mountain accessibility.
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Edward
18 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Epic stay
Amazing booking right on the slopes of les gets will be back when they are open! Pool was a little cool but that probably had something to do with the hotel just opening