Geheel appartement
Bright duplex apt 8 people, 250m from slopes, pets allowed
Verblijf aan de piste, in de buurt van Skiresort Les Deux Alpes
Fotogalerie voor Bright duplex apt 8 people, 250m from slopes, pets allowed





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamers73 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Bright duplex for 6 near slopes, pets allowed
Bright duplex for 6 near slopes, pets allowed
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 38253003938HT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1011667534321
Over deze buurt

Les Deux Alpes
In de buurt
Skiresort Les Deux Alpes1 min. wandelen - 0.0 km
Rivets1 min. wandelen - 0.0 km- Super Vénosc-skilift2 min. wandelen - 0.2 km
- Diable-skilift5 min. wandelen - 0.4 km
- Jandri 1-skilift5 min. wandelen - 0.5 km
Restaurants
- Yonder Café3 min. wandelen
- The Spot3 min. wandelen
- Polar Bear Pub1 min. wandelen
- Les Sagnes3 min. wandelen
- Les Melezes3 min. wandelen








