Apartment 'Studio Haut De Gamme Contamines' with Mountain View and Balcony
Met uitzicht op de Alpen is het vakantieappartement Studio haut de gamme Contamines in Les Contamines-Montjoie perfect voor een ontspannen vakantie. De woning van 22 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een goed uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer en een extra toilet en is dus geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere een tv. Deze accommodatie biedt niet: Wi-Fi, airconditioning en handdoeken. Deze vakantiewoning beschikt over een eigen balkon om 's avonds te ontspannen.
Er is een tennisbaan op 15 minuten lopen van het pand.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.
Huisdieren, roken en feestelijke evenementen zijn niet toegestaan.
Onze partner conciërge biedt u een pakket voor schoonmaak (tegen betaling).
dit appartement ligt in Les Contamines-Montjoie. Wintersportplaats Megève en Kabelbaan Aiguille du Midi zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Mont Blanc verkennen. Les Thermes de Saint-Gervais en Palais des Sports zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals rotsklimmen, wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Les Contamines-Montjoie
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Studio Haut De Gamme Contamines' with Mountain View and Balcony?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Studio Haut De Gamme Contamines' with Mountain View and Balcony inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Studio Haut De Gamme Contamines' with Mountain View and Balcony uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Studio Haut De Gamme Contamines' with Mountain View and Balcony?
Dit appartement in Les Contamines-Montjoie ligt op 15 minuten wandelen van Tour du Mont Blanc en Skiresort Les Contamines-Montjoie. Église de Notre-Dame-de-la-Gorge ligt op 2,6 km.