Résidence Le Sérac ligt in Les Belleville in de bergen. Bezoek Wintersportplaats Val Thorens en Glacier als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Vanoise National Park en Cascade Saint-Benoît. La Folie Douce en Laboratoire Souterrain de Modane zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Val-Thorens
Station Moûtiers Salins Brides les Bains - 37 min. rijden
Geneva International Airport (GVA) - 157 min. rijden
Restaurants
Fahrenheit Seven Val Thorens
4 min. wandelen
Alpen Art
4 min. wandelen
Jackie | Val Thorens | Bar - Restaurant - Club
2 min. wandelen
Shamrock Irish pub
11 min. wandelen
La Face
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Résidence Le Sérac
Dit aparthotel beschikt over toegang tot de piste en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel heeft gratis wifi en een eetruimte. Verder is de keuken voorzien van een oven en een kookplaat. Luxe beddengoed, een espressoapparaat en een kussenmenu zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Résidence Le Sérac heeft 4 kamers met een espressoapparaat en gratis flessenwater. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit toegang tot de piste.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Bedhek
Keuken
Broodrooster
Diepvriezer
Espressoapparaat
Keukenpapier
Koffiemolen
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Virtuele receptie
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Langlaufen
Skilessen
Skiverhuur
Snowboarden
Toegang tot skipiste
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.28 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 130 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 952 353 100
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Résidence Le Sérac?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Résidence Le Sérac inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Résidence Le Sérac uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Résidence Le Sérac?
Dit aparthotel in Les Belleville biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 10 minuten wandelen van Glacier, Wintersportplaats Val Thorens en Les 3 Vallées 1-skilift. Ook Cascades-skilift en Portette-skilift liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Résidence Le Sérac
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kristian
20 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Lejligheden var pæn og ren, og hyggelig med træ på væggene, mm. Der var dog lidt uoverensstemmelser med den lejl. vi troede vi havde lejet på billederne ift. den lejl. vi så fik. Den vi fik var mindre end den vi havde set på billederne. Der stod at den var til 8, men jeg vil ikke anbefale at være mere end 4 voksne. Køjesengene er meget smalle, og man skal helst være kærester i dobbeltsengen. Og så var der lige en svipser med rengøringen der havde rullet flere af håndklæderne for hurtigt sammen efter vask, så de var sjask våde og gjorde også det sengetøj de lå på våde. Ikke fedt når man kommer kl 23 og skal direkte i seng i vådt sengetøj. Men en fin lejlighed, der ligger fint i den øvre ende af byen.
Kristian
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Andrew
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie